Zdrowe, szybkie i pożywne śniadanie – nowość od Bakal

BakalMarka Bakal, należąca do firmy Atlanta Poland S.A., oferuje nowy produkt śniadaniowy. To mix bakalii w trzech rodzajach: So Yummy, So Tasty, So Nicee. W połączeniu z lekkim jogurtem naturalnym lub jako dodatek do ulubionych płatków stanowi zdrowe i pełnowartościowe śniadanie. Aktualnie produkt dostępny jest w sieci Biedronka.

Rosnąca świadomość ludzi na temat racjonalnego żywienia zwiększa zapotrzebowanie wśród konsumentów na naturalne produkty.
Mix Bakalii Śniadaniowy Bakal to kolejna odpowiedź marki na stale rosnący trend zdrowej żywności w Polsce. Naturalność i szerokie możliwości wykorzystania produktu wychodzą naprzeciw oczekiwaniom osób ceniących sobie zdrowie, szybkość i łatwość przygotowania posiłku, a także oryginalny smak.

– mówi Hubert Błaszczak, Marketing Manager Atlanta Poland S.A.

Mix Bakalii Śniadaniowy So Yummy jest mieszanką wiśni suszonych, chipsów bananowych, słonecznika i rodzynek. To źródło cennego błonnika oraz witamin.

Mix Bakalii Śniadaniowy So Tasty to produkt idealny dla osób potrzebujących porannego zastrzyku energii. Zawiera wartościowe składniki odżywcze potrzebne na cały dzień. Jest mieszanką ananasa kandyzowanego, migdałów płatków, chipsów kokosowych oraz papai kandyzowanej.

Mix Bakalii Śniadaniowy So Nicee natomiast zawiera rodzynki sułtańskie, migdały, nasiona chia, orzechy arachidowe i suszoną żurawinę, które w połączeniu z jogurtem naturalnym dodają energii na cały poranek.

Atlanta Poland

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.