Poland & CEE Retail Summit 2017

Retail Summit 2017Ostatnie miesiące to okres dynamicznych zmian i zjawisk, które sprawiły, że w handlu „nic nie będzie już takie jak dawniej”. To w jaki sposób ta dokonująca się na naszych oczach transformacja sektora wpłynie na plany ekspansji największych sieci, rozwój e-handlu, plany producentów FMCG czy trendy konsumenckie będzie jednym z głównych tematów, które zostaną rozwinięte podczas Poland & CEE Retail Summit 2017 już 29-30 marca 2017 w Warszawie).

To od 9 lat najważniejsze i najbardziej reprezentatywne spotkanie decydentów realnie wpływających na dynamikę i kondycję handlu w Polsce – przedstawicieli sieci handlowych, producentów FMCG i dostawców rozwiązań.

Poza wymianą strategicznych informacji, kongres zapewnia Uczestnikom dwa intensywne dni pozyskiwania strategicznych informacji o rynku i rozmów o biznesie, wypełnione spotkaniami oraz networkingiem. Agenda wydarzenia tradycyjnie podzielona jest na 5 sesji równoległych tj. Rynek Detaliczny, Hurtowy, Dystrybucja; Zakupy, Sprzedaż i Marka Własna; Shopper Marketing, Category & Brand Management; Łańcuch Dostaw i Futurology.

Cel Kongresu od lat pozostaje niezmienny – to stworzenie przestrzeni dla menedżerów sieci handlowych i producentów FMCG, służącej budowaniu trwałych relacji, nawiązywaniu współpracy, przekładającej się na na wzrost biznesu Uczestników i kierunki rozwoju sektora retail w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W Poland & CEE Retail Summit 2017 udział potwierdziło już ponad 700 uczestników, co po raz kolejny udowadnia że „tu bije serce polskiego handlu!”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Retail Summit 2016: www.bit.ly/ceeretailsummit2016

Więcej szczegółów: www.retail-conferences.com

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Brand management, Branża handlowa, Branża retail, Branża spożywcza, Dystrybucja, FMCG, Futurology, Handel, Łańcuch dostaw, Marka własna, Retail, Retail Summit, Retail Summit 2017, Rynek Detaliczny
Tarsmak – łączy smakiem od 25 lat!

Firma Tarsmak gości na stołach Polaków już od 25 lat. Specjalizacją firmy jest produkcja sosów majonezowych, pomidorowych, majonezów, ketchupów, musztard....

Zamknij