Naturrino wędzone – wyjątkowa propozycja na święta od marki Sokołów

Sokołów Naturrino boczek wędzonyNaturrino wędzone to nowa linia wędlin Sokołów, stworzona z myślą o osobach ceniących naturalny skład produktów. Nie zawierają konserwantów, fosforanów czy glutaminianu sodu, a swój wyjątkowy smak zawdzięczają najwyższej jakości mięsa, kompozycji naturalnych przypraw i wędzeniu w tradycyjnej wędzarni. Linia Naturrino wędzone jest dostępna w okresie przedświątecznym w Delikatesach Mięsnych Sokołów oraz centrach dystrybucji Sokołów.

Coraz więcej osób świadomie wybiera produkty z tzw. „czystą etykietą”, w składzie których znajdują się wyłącznie podstawowe składniki. Linia Naturrino wędzone jest idealną odpowiedzią na zapotrzebowanie tych konsumentów.

W okresie przedświątecznym Sokołów oferuje klientom produkt wyjątkowy. Najwyższa jakość tych wyrobów zostaje osiągnięta w wyniku szczególnej dbałości i kontroli w każdym ogniwie linii produkcyjnej – począwszy od pozyskania surowca, pochodzącego z polskich hodowli współpracujących z Sokołów S.A. w ramach programu Razem w Przyszłość.

W składzie wędlin nowej linii marki Sokołów znajduje się wyłącznie mięso i naturalne przyprawy. Podobnie jak wyroby tradycyjne, wytwarzane domowym sposobem, zachowują idealną kruchość, a w ich przekroju może pojawić się charakterystyczne, szaro-zielone „oczko”. Oryginalny, wędzonkowy smak wędliny Naturrino zawdzięczają wędzeniu w tradycyjnej wędzarni dymem olchowo-bukowym, pochodzącym bezpośrednio z paleniska.

Produkty Naturrino wędzone można nabyć w okresie przedświątecznym w Delikatesach Mięsnych Sokołów, których lokalizacje są dostępne na stronie https://sokolow.pl/delikatesy-sokolow oraz we wszystkich centrach dystrybucji Sokołów (https://sokolow.pl/partnerzy-biznesowi).

Sokołów

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.