Czekoladowa ekspansja Müllera – debiutuje marka Müller de Luxe

Müller de LuxeMüller, jeden z wiodących koncernów mleczarskich w Europie, wprowadza na rynek nową markę – Müller de Luxe, stawiając na słodką przyjemność w wymiarze premium. Na początek Polacy poznają 3 smaki mlecznych deserów pod nazwą Crème au Chocolat, które wyróżnia kremowa konsystencja z dodatkiem prawdziwej czekolady.

Linia Müller de Luxe to maksymalna przyjemność smaku stworzona dla tych, którzy chcą oderwać się na chwilę od codziennej rutyny.

Desery  Crème au Chocolat to połączenie prawdziwej czekolady i gęstego kremu z dodatkiem słodkiego sosu dostępnego w trzech smakach: orzech laskowy, czekolada oraz pistacja. Nasz nowy produkt wyróżnia w szczególności zawartość prawdziwej czekolady, intensywny smak i jedwabista konsystencja. Uznaliśmy, że taka kumulacja przyjemności wymaga odpowiedniej oprawy, dlatego desery Crème au Chocolat będą dostępne w 150-gramowych opakowaniach.

– mówią przedstawiciele Müller Polska.

Müller Polska dostrzega duży potencjał w rozwoju portfolio produktowego w kategorii deserów mlecznych, która ma w Polsce wiernych fanów. Tym samym, Crème au Chocolat to tylko początek luksusowej linii deserów Müllera, które mają zagościć na polskim rynku.

Wysoka jakość produktów z portfela Müller od początku jest wpisana w DNA marki. Nowa linia Müller de Luxe to kontynuacja filozofii odzwierciedlającej przyjemność smaku w najwyższej klasie. Wprowadzając czekoladowe desery Crème au Chocolat, chcemy podbić serca klientów intensywnym smakiem, kremową konsystencją oraz pysznymi sosami, które wzmocnią doznania.

– dodają przedstawiciele Müller Polska.

Kolejne nowości w wymiarze premium, które wzbogacą nową linię marki Müller de Luxe, pojawią się w polskich sklepach już w przyszłym roku. Crème au Chocolat to jednocześnie drugi produkt z kategorii deserów w portfolio Müller Polska, po mlecznych deserach ryżowych Riso, które z sukcesem zadebiutowały na polskim rynku kilka lat temu.

Desery czekoladowe Crème au Chocolat z linii Müller de Luxe są już dostępne w sklepach największych sieci handlowych.

Produkt będzie sprzedawany w opakowaniach o wadze 150 g, w sugerowanej cenie detalicznej ok. 2,79 zł.

Müller Dairy Polska

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Crème au Chocolat, Deser czekoladowy, Deser mleczny, Desery mleczne, Jogurt czekoladowy, Jogurty, Mleczarstwo, Mleko, Müller, Müller Dairy Polska, Müller Group, Müller Polska, Nabiał
Produkty marki Activia w nowych opakowaniach

Nowe opakowania produktów marki Activia już od 19 września można znaleźć na półkach sklepów. Wprowadzenie nowej szaty graficznej to początek...

Zamknij