Wafelki Góralki w nowym opakowaniu

Wafelki Góralki w nowym opakowaniuWafelki Góralki zmieniły szatę graficzną i strategię komunikacji. Marka podkreśla w niej, że wafelki są dla każdego, zawsze i wszędzie.

Główny przekaz kampanii odnosi się do zwyczajnego życia. W czasach, kiedy codzienność jest coraz bardziej wymagająca, a jednocześnie monotonna, brakuje w niej czasu na radosne przeżywanie każdej chwili. Z tego powodu warto wracać do drobiazgów, które czynią życie przyjemnym i radosnym. Ułatwiają to Góralki.

Góralki chcą być postrzegane jako nowoczesny brand dla całej rodziny, który wnosi do niej radość i optymizm. Marka rozszerza swoją komunikację na kobiety – nowoczesne matki, osoby starsze, przy zachowaniu dotychczasowych odbiorców, czyli dzieci i nastolatków.

Teaser w social media

Wprowadzenie nowej strategii poprzedziła kampania teaserowa w mediach społecznościowych. Moderator Facebooka przez tydzień zmieniał cover photo. Pięć razy publikował grafikę paczki, która była stopniowo rozrywana, dzięki czemu ukazywało się więcej Góralek w nowych opakowaniach. Na Instagramie pojawiła się seria filmów przedstawiających Góralkę, która porzuca stare opakowanie i wędruje w poszukiwaniu nowego. Oczywiście jej się to udaje.

Na potrzeby nowej komunikacji zostanie również przygotowana strona internetowa z elementami 3D przedstawiająca gamę smaków z dopasowanymi do nich historiami charakteryzującymi target. Poprzez połączenie każdego ze smaków z elementami kojarzącymi się z ludźmi w różnym wieku, marka zwraca uwagę na to, że Góralki mogą być konsumowane przez każdego, bez względu na wiek.

I.D.C. Polonia

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Góralki, IDC Polonia, Kampania reklamowa, Nowe opakowanie, Producent słodyczy, Rebranding, Reklama, Słodycze, Wafelki
Aviko z nową kampanią reklamową

Na początku października ruszyła kampania telewizyjna nowej linii frytek marki Aviko. Kampania telewizyjna promuje najnowszą linię frytek Aviko - Super...

Zamknij