Kwaśne śmietany od OSM Piątnica

Śmietana 18% 200g + 20g OSM PiątnicaŚmietany od OSM Piątnica to produkty uwielbiane przez miliony konsumentów. Dlatego też znane i stanowiące nieodłączny element wielu dań kwaśne Śmietany 12% i 18% od OSM Piątnica są teraz dostępne w nowych, limitowanych wersjach opakowań 220 g. Dzięki temu klienci zyskują dodatkowe 20g produktu gratis.

Kwaśne śmietany 12% i 18% w większej gramaturze to ukłon OSM Piątnica w stronę konsumentów, którzy na co dzień bardzo chętnie wykorzystują śmietany Spółdzielni w kuchni. Doceniane za powtarzalną jakość, walory smakowe i użytkowe kwaśne śmietany są niezastąpionym dodatkiem do wielu potraw. Produkowane z pasteryzowanej śmietanki, ukwaszane za pomocą kultur bakterii mlekowych, przeznaczone są zarówno do dań na zimno, jak i na gorąco. Lekka, charakteryzująca się bogatą, kremową konsystencją i delikatnym smakiem Śmietana 12% idealnie sprawdzi się do sałatek przygotowywanych ze świeżych, sezonowych warzyw. Smakosze podawanych na ciepło dań mogą wykorzystać Śmietanę 18%, która znakomicie podkreśli smak tradycyjnych polskich zup, sosów i sałatek.

Śmietana 12% 200g + 20g OSM PiątnicaUniwersalne zastosowanie, delikatny smak i kremowa konsystencja oraz bonus w postaci zwiększonej o 20g gramatury sprawiają, że Śmietana 12% i Śmietana 18% od OSM Piątnica są niezastąpione w każdej kuchni. Szczególnie w okresie letnim, obfitującym w owoce sezonowe, produkty będą dodatkowo doskonałym uzupełnieniem świeżych truskawek.

Śmietana 12% i Śmietana 18% dostępne są w opakowaniu 200g + 20g gratis.

***
O firmie OSM Piątnica:

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników prowadzących gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Spółdzielnia rozpoczęła swoją działalność ponad 65 lat temu i rozwija ją aż do dzisiaj, z każdą dekadą otwierając nowe rozdziały swojej historii. Wizja firmy od początku jej istnienia to dbałość o najwyższą jakość, naturalność i innowacyjność produktów. To właśnie pasja do natury, jej smaku i zaufanie milionów konsumentów pozwoliła założycielom firmy oraz obecnym właścicielom stworzyć jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się mleczarni w kraju i na świecie.

Oferta OSM Piątnica obejmuje szeroki asortyment produktów mleczarskich takich jak Serek Wiejski, którego jest pierwszym producentem w Polsce, świeże śmietany, ser mascarpone, świeże twarogi w klinku, serki do smarowania (marki Twój Smak, Twój Smak Puszysty i Milandia) oraz produkty fermentowane – jogurty naturalne, jogurty typu greckiego z owocami, kefiry oraz zsiadłe mleko. Piątnica to pierwsza w Polsce firma mleczarska, która wprowadziła na polski rynek Mleko Wiejskie w innowacyjnej butelce z uchem, świeże Mleko Ekologiczne – pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych z terenów Kurpi Zielonych oraz  pozbawione charakterystycznego słodkiego posmaku, pełne witamin i wartości odżywczych – Wiejskie bez laktozy.

OSM Piątnica

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Mleko, Nabiał, OSM Piątnica, Producent mleka, Produkty mleczne
Mleko Wiejskie bez laktozy od OSM Piątnica

Wraz ze wzrostem świadomości konsumentów systematycznie zwiększa się zapotrzebowanie na produkty bez laktozy. Na potrzeby wymagających klientów odpowiada OSM Piątnica,...

Zamknij