Oranżada Hellena na Euro 2016

Oranżada Hellena Euro 2016Z okazji tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej, Oranżada Hellena przygotowała akcję pod hasłem „Polska biała czerwona”. Rodzima marka promuje wspólne kibicowanie przy orzeźwiającej Oranżadzie Hellena.

Polska Biała Czerwona!

Piłka nożna uważana jest za narodowy sport Polaków. Wywołuje ogromne emocje, integruje, łączy pokolenia i buduje pozytywne postawy w duchu nowoczesnego patriotyzmu. Dlatego to właśnie futbol idealnie pasuje do kultowej Oranżady Hellena, która promuje patriotyzm ekonomiczny i kreuje modę na dobre, polskie produkty. Przyłączając się do wspólnego kibicowania biało-czerwonym, polska marka przygotowała napoje w formatach impulsowych z futbolowymi nakładkami w barwach narodowych.

Akcja promocyjna ruszyła w kwietniu. W sklepach pojawiają się dedykowane materiały POS i PSD oraz materiały ekspozycyjne – konfekcjonowane palety CHEP i konfekcjonowane pół-palety.

  • Oranżada Hellena w szklanej butelce 275 ml, cena ok. 1,70 zł netto
  • Oranżada Hellena w butelce PET 400 ml, cena ok. 1,40 zł netto

***
Hellena to polska marka, która od ponad 20 lat oferuje konsumentom szeroką gamę napojów i oranżad w wielu smakach. Łącząc tradycję z nowoczesnością, kreując nowe trendy, przywołuje jednocześnie wspomnienia beztroskiego dzieciństwa, które wypełniał smak bąbelkowej, orzeźwiającej oranżady. W portfolio marki znajdują się m.in. napoje gazowane w różnych smakach, Oranżada Hellena FIT, Oranżada Hellena YOO! z witaminami dla dzieci oraz owocowe napoje niegazowane w najbogatszej na rynku ofercie smakowej.

Hellena

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Euro 2016, Hellena, Mistrzostwa Europy, Oranżada
Napój niegazowany Hellena o smaku truskawka malina
Nowe owocowe smaki napojów niegazowanych Hellena

Marka Hellena poszerza ofertę napojów niegazowanych o dwa nowe smaki: Mango, ananas i pomarańcza oraz Truskawka i malina. Podobnie jak...

Zamknij