Ser Gouda MSM Mońki – doskonały do dań z grilla

Ser Gouda MSM MońkiSezon grillowy wkrótce rozpocznie się na dobre. Warto przy tym pomyśleć o udoskonaleniu naszych potraw przyrządzanych na grillu. Oprócz wielu gatunków przypraw świetnym dodatkiem okazać się może ser żółty.

Firma MSM Mońki poleca ser żółty Gouda, po którego chętnie sięgamy podczas przygotowywania dań na ciepło. Dzięki temu, że charakteryzuje się wysoką topliwością i ma wyrazisty zapach i delikatny, śmietankowy smak, staje się wręcz obowiązkowym dodatkiem do potraw z grilla. Dodaj go do zapiekanych warzyw, mięsa czy bagietek. Wygodna forma plastrów i poręczne opakowanie typu „otwórz-zamknij” sprawia, że zachowuje swoją świeżość na długo.

 

***
MSM Mońki
Moniecka Spółdzielnia Mleczarska w Mońkach należy do grona najnowocześniejszych zakładów mleczarskich w Polsce. Powstała 1 maja 1972 roku z połączenia Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Dolistowie i Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Krypnie. MSM specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających typu holenderskiego i szwajcarskiego, masła extra i miksów tłuszczowych, oraz wyrobów proszkowanych: serwatki w proszku i okresowo odtłuszczonego mleka w proszku.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Grill, MSM Mońki, Ser, Ser Gouda
Grillowe dodatki marki Kuhne

Grillowanie jest o tyle przyjemne, że nie wymaga czasochłonnych przygotowań i wymyślnych dań. Sekretem udanego przyjęcia z grillem w roli głównej są...

Zamknij