Twój Błonnik & jogurt marki Britta nie tylko na śniadanie!

Britta Twój Błonnik 300g z jogurtem

fot. Sawex Foods

Pożywne śniadanie i zdrowa przekąska w ciągu dnia? Możliwe. Twój Błonnik & jogurt jest smaczny i zdrowy, stanowi idealne uzupełnienie naszej codziennej diety.

Twój Błonnik & jogurt marki Britta to mix fantazyjnych płatków z otrębów pszennych i pełnego ziarna pszenicy z dodatkiem jogurtu. Ma wyborny naturalny, zbożowy smak i delikatnie cynamonowo-cytrynowy zapach. Produkt stanowi bogactwo niezbędnego w każdej diecie naturalnego błonnika, tiaminy i kwasu foliowego. Dzięki zawartości jogurtu jest źródłem dobrze przyswajalnego, pełnowartościowego białka, wapnia oraz dobroczynnych żywych kultur bakterii.

Twój Błonnik & jogurt jest idealny nie tylko na zdrowy początek dnia, ale także jako chrupiąca przekąska. To propozycja dla osób, które lubią podjadać między posiłkami, a chcą się odżywiać zdrowo, smacznie, pożywnie i nie nudno. Może być spożywany na zimno z jogurtem lub napojem mlecznym, na ciepło po zalaniu mlekiem albo na sucho – bez żadnych dodatków jako alternatywa dla niezdrowych przekąsek.

Płatki Twój Błonnik & jogurt sprzyjają utrzymaniu zdrowia i smukłej sylwetki. Wskazane dla osób przebywających na diecie. Produkt nie tylko dodaje energii i zapewnia uczucie sytości, pozwala szybko oraz skutecznie pożegnać głód. Błonnik nie jest substancją odżywczą, więc nie podwyższa wartości energetycznej posiłku.

Błonnik to nie tylko sojusznik w walce ze zbędnymi kilogramami, ale przede wszystkim niezbędny składnik prawidłowej diety. Ma ogromne znaczenie w profilaktyce wielu chorób i zachowaniu zdrowia. Badania naukowe udowodniły jego długą listę zalet, m.in. korzystny wpływ na funkcjonowanie przewodu pokarmowego, obniżanie poziomu cholesterolu, stabilizację ciśnienia tętniczego i glukozy we krwi, usuwanie z organizmu resztek pokarmowych, toksyn czy też neutralizowanie wolnych rodników, odpowiedzialnych za proces starzenia. Stąd zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia, która rekomenduje spożywanie 20-40g błonnika dziennie.

Sawex Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.