Marka Międzybrodzkie Makarony wprowadza do oferty makaron pełnoziarnisty

Międzybrodzki pełnoziarnisty świderek 250gNa rynku pojawiła się smaczna i pożywna nowość. Przygotowane z pełnego ziarna: świderek, muszelka i wstążka to propozycja od firmy Międzybrodzkie Makarony. Wyrób, którego produkcja seryjna ruszyła w październiku, to odpowiedź na zmieniające się potrzeby i nawyki żywieniowe Polaków.

Mąka pełnoziarnista produkowana jest z przemiału całego ziarna. Zawiera: jądro, kiełek i łuskę. To właśnie ta, zewnętrzna warstwa ziarna, ma najwięcej składników odżywczych. Łuska zawiera wiele witamin z grupy b, m.in. kwas foliowy oraz niacynę, odpowiedzialną za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i za zdrową skórę.

Makarony pełnoziarniste zawierają witaminy, minerały, a przede wszystkim błonnik, który daje uczucie sytości, wiąże wodę i pozytywnie wpływa na trawienie. Wyrób ten jest ponadto cennym źródłem składników mineralnych. Bogaty jest w fosfor, magnez, cynk i żelazo. Dzięki zawartości tego pierwszego pomaga utrzymywać prawidłowy metabolizm energetyczny oraz wspiera ponadto utrzymanie zdrowych kości i zębów. Obecny w makaronie pełnoziarnistym mangan pozwala chronić komórki przed stresem oksydacyjnym oraz pomaga w prawidłowym tworzeniu tkanek łącznych.

Produkty pełnoziarniste marki Międzybrodzkie Makarony są wyrobami bezjajecznymi. Po ugotowaniu zachowują dużą sprężystość. Wykonanie z pełnoziarnistej mąki z pszenicy durum sprawia, że makaron nie skleja się i ma apetyczny wygląd. Jego przygotowanie zajmuje niecałe 10 min, a jedno opakowanie zawiera 250 g produktu.

Międzybrodzkie Makarony

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Makaron, Makaron pełnoziarnisty, Międzybrodzki Makaron, Międzybrodzkie Makarony
Redesign opakowań Międzybrodzkich Makaronów

Firma Międzybrodzkie Makarony istnieje od 1991 roku. Od tego momentu eksperci firmy dokładają wszelkich starań, aby oferowane produkty były jak...

Zamknij