Patronat medialny: „Sprzedaż prowokacyjna – okrzyknięta czwartą rewolucją sprzedażową”

Mateusz Mrozowski

Mateusz Mrozowski

29 października w Warszawie odbędzie się otwarte spotkanie Polish Business Club. Gościem specjalnym będzie Mateusz Mrozowski, manager i doradca biznesowy, który opowie o rewolucji w sprzedaży. Spotkanie będzie miało formułę merytorycznego spotkania biznesowego, połączonego z networkingiem.

Polish Business Club co miesiąc organizuje spotkania, które mają na celu promowanie przedsiębiorczości i nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Najbliższe spotkanie odbędzie się  29 października w Businessman Institute (Trakt Lubelski 40A). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.

Tym razem uczestnicy wezmą udział w interaktywnej prelekcji ujawniającej psychologiczne mechanizmy towarzyszące podejmowaniu decyzji, zarówno biznesowych, jak  i osobistych w oparciu o system własnych przekonań, wartości i dążenia do zaspokojenia fundamentalnych potrzeb przez klienta. Koncepcja oparta o najnowsze badania amerykańskiego stowarzyszenia SEC, a w 2011 roku została okrzyknięta 4 rewolucją sprzedażową. W Polsce praktycznie nieznana.

Gościem specjalnym spotkania będzie Mateusz Mrozowski – czynny manager i doradca biznesowy. Trener i coach sprzedaży. Szkolił i współpracował z takimi markami jak: Energa, SGS, IKEA, Gamma discover, Jbb coaching. Jako ekspert publikuje na łamach magazynów: Forbes, Marketer+, Szef Sprzedaży, Franczyza&biznes, Brief, Law Business Quality. Jest autorem książki „Sprzedaż jest $exy, albo nie ma jej wcale”.

Prelegent opowie m.in. o:

  • Zmianach procesowych po 2008 roku w branży sprzedażowej – kryzys światowy.
  • Monstrualnych badaniach SEC (sale executive council).
  • Relationship selling is dead.
  • Narodzinach nowego profilu sprzedawcy – the challenger sale.
  • Czynnikach wspierających sprzedaż prowokacyjną (Teach, Tailor, Take control).
  • Implementacji sprzedaży prowokacyjnej w Polskich realiach.

Agenda spotkania:

13:45 – Rejestracja na wydarzenie

14:00 – Rozpoczęcie wydarzenia

Przedstawienie idei, celów i kierunków rozwoju Polish Business Club

14:30 – Przedstawienie  uczestników spotkania (jedna minuta – jedna osoba)

15:00 – Krótka przerwa networkingowa

15:15 – Mateusz Mrozowski – „Sprzedaż prowokacyjna – okrzyknięta czwartą rewolucją sprzedażową”

16:15 – BusinessLunch & networking

17:00 – Zakończenie spotkania – rozmowy kuluarowe

Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość prezentacji swojej firmy przed pozostałymi obecnymi, prowadzenia networkingu i wysłuchania prelekcji.  Rejestracja uczestników jest możliwa pod tym adresem. Opłata za uczestnictwo (uwzględniająca dwudaniowy posiłek) to 70 zł brutto (przy rejestracji do 20.10), 80 zł brutto (przy rejestracji do 28.10) lub 100 zł brutto (opłata na miejscu, w dniu wydarzenia). Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, nie tylko dla członków PLBC. Zapraszamy do rejestracji i przybycia!

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.