Dwa nowe sklepy SPAR Express

SPAR Łęki Dolne

Fot. SPAR Łęki Dolne

Dnia 19 sierpnia br. sieć SPAR otworzyła dwie nowe placówki. Sklep w Pińczowie o powierzchni 164m² oraz sklep w Łękach Dolnych o powierzchni 123m² zostały uruchomione w formacie SPAR Express.

Nowy sklep SPAR w Pińczowie znajduje się w centrum miejscowości, na rynku głównym. Właścicielem sklepu jest Grzegorz Gouda, Franczyzobiorca SPAR, który postanowił przyłączyć swoją czwartą już placówkę do sieci. Obiekt gruntownie zmodernizowano i wyposażono według obowiązujących standardów SPAR.

Dzięki nowej wizualizacji SPAR w Pińczowie zyskał na widoczności. Spotkaliśmy się z bardzo dobrym odbiorem wśród mieszkańców Pińczowa, którzy zadowoleni opuszczali placówkę. A ponieważ w najbliższej okolicy nie ma sklepu w podobnym formacie i o podobnym standardzie, spodziewamy się że placówka będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem klientów.

– mówi Marek Wolski, Kierownik Operacyjny SPAR Polska.

SPAR Pińczów

fot. SPAR Pińczów

SPAR w Łękach Dolnych położony jest poza miastem, przy trasie łączącej Tarnów i Pilzno. Sklep jest częścią nowego obiektu hotelowo-restauracyjnego, który został uruchomiony 22 sierpnia br. Placówka stanowi uzupełnienie oferty hotelu również należącego do Franczyzobiorcy SPAR, Barbary Słoty.

Otwarcie zaliczamy do bardzo udanych. Klienci z dużym zadowoleniem przyjęli wiadomość, o otwarciu sklepu w tym miejscu, zwłaszcza osoby, które często pokonują tę trasę doceniają możliwość zrobienia zakupów i komfort obszernego parkingu. Ponadto, już otwarcie pokazało duże zainteresowanie produktami marki własnej SPAR i ekonomicznej marki Lubię, na których zakup często decydowali się Klienci.

 

– mówi Anna Matys, Kierownik Operacyjny SPAR Polska.

Aktualnie sieć SPAR liczy 210 sklepów.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Anna Matys, Marek Wolski, Sieci handlowe, SPAR, SPAR Express, SPAR Łęki Dolne
Mila w Żelechowie
Sieć Mila otwiera sklep w Żelechowie

12 sierpnia br. swoje otwarcie świętował supermarket Mila w Żelechowie. Jest to pierwszy supermarket sieci Mila, który został stworzony z myślą...

Zamknij