Nowe Grześki w ofercie marki Colian

Marka Grześki rozszerzyła ofertę uwielbianych przez Polaków wafelków impulsowych. Na sklepowych półkach pojawiły się Grześki MINI oraz nowe smaki Grześków MEGA.

Grześki MiniDo oferty marki Grześki dołączyły kolejne słodkie propozycje: Grześki MINI i dwa nowe smaki Grześków MEGA. Bestsellerowy wariant klasyczny, wafel w czekoladzie przekładany delikatnym kremem kakaowym jest już dostępny w formacie mini. W wersji mega pojawiły się dwa wafelki o popularnych wśród konsumentów smakach: Grześki Orzechowe MEGA z kremem orzechowym w czekoladzie deserowej i Grześki w Mlecznej Czekoladzie MEGA oblane delikatną mleczną czekoladą.

Grześki Mega orzechowe

Grześki MINI i Grześki MEGA to idealne słodkie przekąski. Ich intensywnym smakiem można cieszyć się wszędzie i o każdej porze. Przydatne, gdy najdzie ochota na małe co nieco. Sprawdzą się w domu między posiłkami, podczas przerwy w pracy czy szkole. Można je też zabrać ze sobą w podróż, na piknik bądź spacer.

Grześki Mega w mlecznej czekoladzie

Produkty:

  • Grześki MINI 18 g – ok. 0,70 zł
  • Grześki Orzechowe MEGA 48 g – ok. 1,40 zł
  • Grześki w Mlecznej Czekoladzie MEGA 48 g – ok. 1,40 zł

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Colian, Grześki, Producent słodyczy, Słodycze
Słomka ptysiowa z cukrem 125g
Produkty Brześcia ponownie w marce własnej Biedronki

Od 6 lipca do sprzedaży w sklepach sieci Biedronka w ramach akcji in-out trafią produkty firmy Brześć. Ptysiowa słomka z...

Zamknij