Cechini Muszyna z akcją prokonsumencką w Żabce i Freshmarkecie

Producent wysokozmineralizowanej wody Cechini Muszyna przygotował konkurs dla klientów dokonujących zakupów w sklepach sieci Żabka i Freshmarket. Konkurs trwa od 3 czerwca do 19 czerwca br.

Konkurs Cechini Muszyna

Marka Cechini Muszyna cieszy się dużą popularnością wśród konsumentów ceniących zdrowy i aktywny tryb życia. To właśnie z myślą o swoich Klientach producent wody przygotował konkurs z nagrodami w postaci kilkudziesięciu voucherów do Ośrodka Sanatoryjno-Wypoczynkowego Wiktor w Żegiestowie Zdroju.

Organizując konkurs mieliśmy na uwadze przede wszystkim upodobania naszych Klientów. Klientów świadomych, iż o zdrowie trzeba dbać w każdym możliwym aspekcie, również przy organizacji czasu wolnego. Stąd pomysł akcji, w której nagrodami są pakiety na pobyt w Ośrodku Sanatoryjno-Wypoczynkowym WIKTOR w Żegiestowie Zdroju – połączenie odpoczynku i kompleksowej regeneracji, z pewnością będzie stanowiło znakomite uzupełnienie codziennych aktywności naszych Klientów.

– mówi Józef Cechini, Wiceprezes Zarządu Cechini Muszyna.

Cechini Muszyna

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Cechini, Cechini Muszyna, Józef Cechini, Muszyna, Producent wody, Woda
Cechini Muszyna wprowadza nowe produkty i odświeża etykiety

Firma Cechini Muszyna wprowadza nowy produkt o wysokiej funkcjonalności. Woda Muszyna Cechini Sport o pojemności 0.75 ml ze specjalną nakrętką...

Zamknij