Ogrodowy Pomidor – nowy smak wielozbożowych chipsów Sunbites

Nowy smak wielozbożowych chipsów Sunbites - Ogrodowy PomidorMarka Sunbites wprowadziła na rynek nowy smak swoich wielozbożowych chipsów – Ogrodowy Pomidor, który przywodzi na myśl wspomnienie słonecznego lata spędzanego w ogrodzie. Produkt jest dostępny w sprzedaży od początku roku.

Już trzy smaki w dwóch rozmiarach
Chipsy Sunbites, dostępne w trzech smakach: Ogrodowy Pomidor, Wiosenna Cebulka oraz Słoneczna Papryka, zostały zapakowane w kolorowe opakowania o wadze 60 i 110 g. Mniejsze opakowanie łatwo zmieści się do torebki. Sugerowana cena detaliczna chipsów Sunbites to 3,39 zł za opakowanie 60 g i 4,79 zł za 110 g.

Kampania reklamowa chipsów Sunbites
Kampania promocyjna, której twarzą jest popularna aktorka Małgorzata Socha, ruszyła 19 stycznia 2015 roku. Obejmuje ona reklamę w telewizji oraz działania digitalowe. Wprowadzenie nowego smaku chipsów Sunbites jest również wspierane działaniami marketingowymi z wykorzystaniem materiałów promocyjnych w punktach sprzedaży. Za zakup mediów odpowiada Media Direction OMD, natomiast za działania digitalowe Digital One Consulting.

Wielozbożowe chipsy Sunbites - Ogrodowy Pomidor 110 gMałgosia Socha zachwyciła się Słonecznym Pomidorem, ponieważ…

W środku zimy bardzo tęsknię za słońcem, odrobiną lenistwa, letnimi smakami i zapachami ogrodu. Podczas szarych zimowych dni zachwyca mnie wszystko, co przypomina, że już za chwilę świat znów będzie pełny kolorów. Taki jest właśnie Ogrodowy Pomidor – nowy smak wielozbożowych chipsów Sunbites, które są moim pomysłem na zwolnienie na chwilę i zrobieniem sobie przerwy na lekką i pyszną przekąskę podczas zabieganego dnia. Zachwyciło mnie również jego słoneczne opakowanie, które lśni w torebce jak moje małe słońce.

– powiedziała Małgorzata Socha, ambasadorka marki Sunbites.

Wielozbożowe chipsy Sunbites idealne na przerwę
Pyszne i chrupiące wielozbożowe chipsy Sunbites świetnie sprawdzą się jako lekka przekąska, gdy robimy się głodni, np. w pracy, a do kolejnego głównego posiłku zostało jeszcze trochę czasu. Chipsy są pyszne dzięki aromatycznym przyprawom, a zawarte w nich zboża, które są źródłem cennego błonnika, dodadzą nam energii do dalszych działań.

PepsiCo

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.