Velvet zwiększa asortyment o płatki i patyczki kosmetyczne

Velvet PłatkiZ początkiem stycznia 2015 roku marka Velvet wprowadziła na rynek polski dwie nowe kategorie produktowe: płatki i patyczki kosmetyczne. Płatki są nie tylko miękkie i chłonne, ale przede wszystkim nie rozwarstwiają się dzięki złączonym brzegom, odpowiadają na oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentek.

Marka Velvet wychodzi naprzeciw potrzebom  Polek i proponuje płatki idealne. Gwarantuje miękkość i chłonność płatków, wykonanych w 100 proc. z bawełny. Nowe płatki kosmetyczne Velvet mają unikalną cechę – obszyte brzegi, dzięki temu nie rozwarstwiają się.  Ponadto są chłonne i skuteczne w demakijażu – oczu, twarzy, dekoltu oraz przy zmywaniu paznokci. Powierzchnia płatków Velvet ma specjalnie zaprojektowaną strukturę, różną z każdej ze stron, co zwiększa efektywność oczyszczania skóry. Nowe płatki marki Velvet są także bardzo miękkie i delikatne,  zostały przetestowane dermatologicznie, są hypoalergiczne i bezzapachowe.

Płatki oferowane są w opakowaniach zawierających 120 i 80 sztuk. Jak pokazują badania, opakowania takie zazwyczaj wystarczają na miesiąc użytkowania, gdyż średnio Polki wykorzystują 2-4 płatki w trakcie jednego użycia.

Velvet PatyczkiW ofercie marki Velvet od stycznia 2015 znajdą się także patyczki kosmetyczne w różnych wariantach opakowań: pudełko – 200 sztuk, foliowy woreczek uzupełniający – 160 i 100 sztuk.

Płatki kosmetyczne Velvet

  • opakowanie 120 sztuk – cena ok. 4,79 zł
  • opakowanie 80 sztuk – cena ok. 3,79 zł

Patyczki Velvet

  • pudełko, 200 sztuk – cena ok. 2,49 zł
  • foliowy woreczek, 160 sztuk – cena ok. 1,99 zł
  • foliowy woreczek, 100 sztuk – cena ok. 1,99 zł

Velvet Care

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.