Silan Soft & Oils – wyjątkowa pielęgnacja dla ubrań

Ubrania są częścią naszego stylu życia, tego, kim jesteśmy. Dbamy o nasze ciało, poddając je zabiegom pielęgnacyjnym, troszczymy się o otoczenie i przestrzeń, w której przebywamy. Dlaczego więc nie zadbać o nasze ubrania? Czasem poprawiamy sobie nastrój kupując wymarzony sweter czy sukienkę – to sposób na małe, codzienne przyjemności.

Właśnie z myślą o naszych ulubionych ubraniach powstał Silan Soft & Oils – wyjątkowa pielęgnacja dla ubrań. Dzięki niemu troskę o nasze ciało, otoczenie i wizerunek, możemy teraz przenieść na nasze ubrania, które pozostaną miękkie, wypielęgnowane, a zmysłowy zapach będzie nam towarzyszył przez cały dzień.

Olejki znane są ze swoich bogatych właściwości pielęgnacyjnych i zapachowych. To najstarsze i najsilniejsze znane naturalne substancje terapeutyczne. Używano ich już przed kilkoma tysiącami lat nie tylko do leczenia chorób, ale również do pielęgnacji ciała i włosów. Wygładzają skórę, poprawiają nawilżenie i wzmacniają właściwości barierowe, chroniąc przed czynnikami zewnętrznymi. W ostatnich czasach bardzo popularne stało się wcieranie olejku we włosy co zabezpiecza je przed utratą wody, wygładza i wzmacnia. Składnik doskonały – naturalny, szlachetny, co więcej – pięknie pachnący!

Szukając inspiracji, eksperci Henkel sięgnęli po dobroczynne właściwości olejków – tak powstał nowy płyn do płukania, jak kosmetyk… dla ubrań: Silan Soft & Oils. Przy wsparciu nowoczesnych technologii stworzyli formułę, która szybko się wchłania, wnikając głęboko pomiędzy włókna, pielęgnuje je oraz urzeka długotrwałym, uwodzicielskim zapachem. Zapewnia ubraniom szczególną miękkość i długotrwałą świeżość.

Nowa, ekskluzywna linia Silan Soft & Oils dostępna jest w trzech urzekających kompozycjach zapachowych:

  • Złoty Silan Soft & Oils – Piżmo & Wanilia – pikantna fuzja aromatu eleganckich kwiatów, otoczonych wanilią, piżmem i zmysłowymi nutami drzewnymi, zachęca do zanurzenia
    się w świat Silan Soft & Oils.
  • Niebieski Silan Soft & Oils – Brzoskwinia & Białe Kwiaty  – zachwyca zmysły zapachem, łączącym świeżość kwitnących białych kwiatów, eleganckich róż i kwitnących brzoskwiń, otoczonych zmysłowymi nutami drzewnymi i piżmem, które otulą pranie uwodzicielskim, długotrwałym zapachem.
  • Fioletowy Silan Soft & Oils – Fiołki & Cytrusy – oferuje imponującą kombinację owocowych nut cytrusowych i subtelnych aromatów aksamitnych fiołków, białych, kwitnących kwiatów
    w otoczeniu zmysłowych nut drzewnych, korzennych i piżma. Urzeka zmysły za każdym razem, kiedy tylko zanurzymy w nim nasze ubrania.

Nowa linia zachwyca nie tylko wyjątkowym zapachem i właściwościami, ale również opakowaniem. Przypominający swoją konsystencją olejek, Silan Soft & Oils zamknięty został w transparentnej butelce, która odkrywa szlachetną formułę stworzoną z najwyższej jakości składników.

Wprowadzenie na rynek nowego Silan Soft & Oils wsparte będzie kampanią telewizyjną. Za zakup i planowanie mediów odpowiedzialny jest dom mediowy MEC. Dodatkowo zaplanowano kampanię reklamową w Internecie, lokalne akcje w kinach, sampling oraz działania wizerunkowe (współpraca ze sklepami odzieżowymi i centrami handlowymi, salonami SPA oraz marką Schwarzkopf). Przewidziano również wsparcie w punktach sprzedaży w formie atrakcyjnej oferty promocyjnej.

Silan Soft & Oils  to wyjątkowy płyn do płukania, który doskonale pielęgnuje tkaniny, nadając im niesamowitą miękkość i zapach.

Rekomendowana cena detaliczna brutto:

Silan Soft & Oils (750 ml) – 9,50 zł
Silan Soft & Oils (1,5 l) – 16,50 zł

Henkel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.