Pasztet Dworski z gęsią od Profi

Profi - Pasztet Dworski z gesiaPasztet Dworski z gęsią to nowość rynkowa firmy Profi i kolejny, piąty już smak w gamie szlachetnych Pasztetów Dworskich.

Pasztet Dworski z gęsią ma bogaty, wyrazisty smak ponieważ zawiera 25% mięsa z gęsi. Przygotowany jest z użyciem wysokiej jakości składników, zamknięty w szklanym wygodnym słoiczku. Nie zawiera glutenu, a zatem może być daniem serwowanym na każdym polskim stole. W składzie, oprócz mięsa z gęsi, zawiera także wątróbki drobiowe (18 %), mięso wieprzowe (25%) oraz przyprawy.

Produkt sterylizowany, nie zawiera więc sztucznych konserwantów czy barwników. Każdy pasztet z gamy Pasztetów Dworskich to szlachetny i zdrowy przysmak dla całej rodziny. Cena produktu to ok. 4.50 zł. Produkt dostępny w sprzedaży na terenie całego kraju.

Mimo, że pasztety pierwsi robili Rzymianie, a wyspecjalizowali się w nich Francuzi, od XVII wieku stały się kulinarnym przebojem w Polsce i od tego czasu nie opuszczają naszych stołów. Początkowo pasztety jedli tylko zamożni. Przyrządzali je dla nich pasztetnicy, którzy dbali o odpowiednie proporcje mięsa chudego, tłustego i wątróbki, wybierali najlepsze warzywa i przyprawy, oraz pilnowali sposobu pieczenia pasztetu. Jego sekret tkwi bowiem nie tylko w dobrych jakościowo składnikach.

Pasztet powinien piec się długo i powoli. Dziś zawód pasztetnika już właściwie nie istnieje, ale na szczęście dobre tradycje kontynuuje firma Profi.

Profi

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.