Ekologiczne kostki rosołowe od Knorr

Ekologiczny Rosół warzywny KnorrFirma Unilever wprowadziła na rynek nowe, ekologiczne kostki rosołowe Knorr: Rosół z kury Knorr oraz Rosół warzywny Knorr. Zdobyły one specjalny atest, czego dowodem jest umieszczony na opakowaniu znak Rolnictwa Ekologicznego.

Składniki rolne użyte przy produkcji kostek rosołowych Knorr: Rosołu z kury i Rosołu warzywnego są ekologiczne. Specjalne oznaczenie na opakowaniach potwierdza, że zostały one pozyskane z certyfikowanych ekologicznych upraw i hodowli. Przykładowo składniki roślinne pochodzą z upraw nawożonych poprzez ekosystem gleby, a techniki uprawy zapobiegają zanieczyszczeniu środowiska. Ekologiczna produkcja Ekologiczny Rosół z kury Knorrroślinna przyczynia się do utrzymywania i zwiększenia żyzności gleby, a także zapobiega jej erozji. Ponadto hodowla ekologiczna opiera się na poszanowaniu wysokich standardów dotyczących dobrostanu zwierząt i zaspokajaniu ich potrzeb.

Na opakowaniach ekologicznych rosołów Knorr znajdują się inspirujące przepisy szefów kuchni. Z pomocą Rosołu z kury Knorr przygotujemy Soczystego kurczaka z patelni – idealne danie na rodzinny obiad. Natomiast Rosół warzywny Knorr z dodatkiem ziół i przypraw (czosnek, kurkuma, gałka muszkatołowa, lubczyk) pomoże nam przyrządzić aromatyczne Wegetariańskie spaghetti. Produkty Knorr sprawdzą się także podczas gotowania wyśmienitych zup: aromatycznego rosołu, pysznej pomidorowej, idealnie doprawionych zup kremów. Już dziś wypróbuj ekologiczne kostki rosołowe Knorr!

Unilever

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Kostka rosołowa, Kostka rosołowa Knorr, Kostki Knorr
Przyprawa w mini kostkach Knorr
Kostki Knorr w nowych, małych opakowaniach

Przyprawy w mini kostkach Knorr zmieniają opakowania na wiosnę. A wszystko po to, by podkreślić swoje zalety: intensywny smak i aromat,...

Zamknij