Bezglutenowe kiełbaski dla dzieci marki Degustino

Degustino premium for Kids z filetem miniProducent wędlin premium – Chrzanowska Manufaktura Wędlin – wprowadza nową linię bezglutenowych kiełbasek Degustino dedykowaną dzieciom. Kiełbaski Degustino  Kids to zdrowe i smaczne rarytasy dla najmłodszych, dostępne w dwóch wersjach: z szynki wieprzowej  i z filetem z kurczaka.

Kiełbaski Degustino Kids to wyśmienite wędliny produkowane z wyselekcjonowanego mięsa, o dużej mięsności – zawierają aż 93% mięsa. Delikatny smak , tak charakterystyczny dla nich, uzyskały dzięki wykorzystaniu w produkcji wyłącznie naturalnych przypraw. Kiełbaski Degustino są pasteryzowane jak dawniej domowe przetwory, co gwarantuje ich naturalność i właściwości odżywcze. Kiełbaski Degustino Kids są także zdrowsze, niż zwykłe wędliny, bo nie zwierają glutenu, fosforanów i glutaminianu sodu. Dlatego bez obawy mogą raczyć się nimi także Ci, którzy są uczuleni na gluten.

Degustino premium for Kids z szynki miniDla wygody rodziców i dzieci kiełbaski pozbawione są osłonki.  Bez obierania, można je serwować tak jak dziecko lubi najbardziej – w wersji gotowanej, pieczonej, czy smażonej. Świetnie smakują także na zimno, więc paczuszkę kiełbasek Degustino Kids z powodzeniem możemy zabrać na spacer, wycieczkę, czy spakować uczniowi, jako zdrową przekąskę do szkoły.

Do wyboru mamy dwa pyszne rodzaje – kiełbaski Degustino Kids z szynki wieprzowej oraz kiełbaski Degustino Kids z filetem z kurczaka. Jedno, szczelnie zamknięte opakowanie stanowi optymalną porcję dla dziecka. Zawiera cztery pożywne kiełbaski (120 gram) i kosztuje ok.2,99 zł. Można je kupić tylko w dobrych sklepach spożywczych.

Chrzanowska Manufaktura Wędlin

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Chrzanowska Manufaktura Wędlin, Degustino, Degustino Kids, Kiełbaski, Kiełbaski dla dzieci, Mięso, Producent kiełbas, Producent wędlin
Arystokratki – luksusowe kiełbaski marki Olewnik

Na półki sklepowe trafiły właśnie Arystokratki, suszone, dojrzewające kiełbaski marki Olewnik, wyprodukowane w naturalny sposób z mięsa wieprzowego. Arystokratki to...

Zamknij