Pierwszy sklep sieci Lidl w Skórzewie

Lidl Skorzewo13 listopada o godzinie 8:00 przy ul. Poznańskiej 100 w Skórzewie koło Poznania otwarty zostanie nowy sklep sieci Lidl!

Z okazji otwarcia w dniach od 13.11 do 23.11 w sklepie Lidl w Skórzewie przy ul. Poznańskiej 100 Klienci będą mogli znaleźć mnóstwo wysokiej jakości produktów w promocyjnych cenach. Między innymi wszystkie świeże owoce, a więc asortyment „Ryneczku Lidla”, oferowane będą 20% taniej.

Pierwszy obiekt sieci Lidl w Skórzewie koło Poznania zlokalizowany przy ul. Poznańskiej  100, ma ponad  1200 m2 powierzchni sali sprzedaży. W sklepie zastosowano liczne nowoczesne ekologiczne rozwiązania – system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych i zużytego powietrza (rekuperację), ogrzewanie w oparciu o gruntowe wymienniki ciepła oraz energooszczędne oświetlenie LED. Wszystkie powyższe rozwiązania mają za zadanie zwiększenie efektywności energetycznej tego obiektu.

Do obsługi sklepu zatrudnionych zostało około 25 osób. Placówka będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę od 9:00 do 18:00. Dla zmotoryzowanych Klientów przygotowanych zostało około 90 miejsc parkingowych.

Nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Stale dążymy do tego, aby zapewniać Klientom ciekawą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie.

– podsumowuje Anna Biskup, PR Manager Lidl Polska.

Lidl

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.