Pasztet drobiowy z błonnikiem – nowość firmy Profi

Pasztet Drobiowy Profi z BłonnikiemPasztet drobiowy z błonnikiem to nowy produkt marki Profi oraz absolutna nowość na polskim rynku w kategorii pasztetów. To pierwszy pasztet, który w swoim składzie zawiera znany ze swoich cennych właściwości zdrowotnych – błonnik pokarmowy. 

W linii nowych pasztetów Profi znajdują się cztery wersje smakowe: firmowy, z pomidorami, z papryką, z pieczarkami.

Pasztet drobiowy z błonnikiem zawiera wyłącznie wysokiej jakości składniki drobiowe, w tym mięso z piersi kurczaka dlatego jest idealny dla osób, które wykluczają z diety mięsa czerwone czy wieprzowinę. Jest także alternatywą dla tych, którzy do tej pory, ze względów zdrowotnych, nie mogli delektować się smakiem tradycyjnych polskich pasztetów.

Produkt polecany jest także dzieciom, gdyż nie zawiera cukrów, barwników ani konserwantów. Nowość Profi poza błonnikiem ma w swoim składzie naturalny olej rzepakowy, który ze względów na zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych jest zalecany przez dietetyków jako substytut tłuszczów zwierzęcych.

Podobnie jak wszystkie produkty Profi Pasztet drobiowy z błonnikiem powstaje w oparciu o unikalną recepturę, z użyciem najwyższej jakości składników mięsnych, dodatków oraz aromatycznych, naturalnych przypraw.

Pasztet z błonnikiem to najmłodszy produkt naszej firmy, który prezentujemy z dumą. Opracowany pod okiem naszych technologów żywności odpowiada na potrzeby współczesnego klienta, poszukującego produktów smacznych i przyjaznych zdrowiu. Wierzę, że pasztet z błonnikiem, podobnie jak cała linia naszych pasztetów, szybko zyska uznanie i popularność wśród konsumentów.

– mówi Piotr Szczeblowski, dyrektor ds. Handlu firmy Profi.

Nowe pasztety Profi od 20 października br. dostępne są w sprzedaży w sklepach na terenie całego kraju. Wprowadzeniu produktu na rynek towarzyszą działania komunikacyjne oraz wsparcie reklamowe w miejscu sprzedaży. Nowoczesna technologia produkcyjna, bezpieczne opakowania oraz liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że Profi to jedna z najczęściej wybieranych marka pasztetu wśród konsumentów.

Cena: ok. 2,50 zł
Waga: 90 g

Profi

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.