Ogólnopolska kampania marki Olewnik

Olewnik kampaniaW połowie września ruszyła kampania wizerunkowa marki Olewnik, oparta na nowej strategii komunikacji wypracowanej z agencją Saatchi&Saatchi. Jej pierwszą odsłonę można zobaczyć w spocie produktowym emitowanym na antenach między innymi: TVP1, TVP2, TVN, Polsat, kuchnia+, domo+ oraz TTV. Nowa kampania jest kontynuacją trwającej od maja kampanii reklamowej flagowego produktu firmy Olewnik, Perfekcyjnej Suchej Krakowskiej.

W ramach działań ATL do końca września, odsłona nowej kampanii wraz z reklamą produktu pojawi się w telewizji, w formie spotów promocyjnych oraz spotów sponsorskich, w prasie kolorowej i w Internecie. Przewiduje także zwiększenie obecności marki w social media oraz blogosferze, a także promocję produktu w sklepach w całej Polsce (ekspozycja produktu, materiały POS, akcje samplingowe). Do promocji Perfekcyjnej Suchej Krakowskiej zostali zaproszeni także ambasadorzy marki Olewnik.

Reklama TV:

Celem kampanii jest zwiększenie rozpoznawalności marki do skali ogólnopolskiej przez pryzmat jej unikalnej filozofii i wartości, które stały się podstawą do tworzenia doskonałych wędlin. Kampania wizerunkowo-produktowa pozwoli przedstawić ZM Olewnik jako rodzinną firmę z  tradycjami, w której receptury i pasja przyrządzania przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Jesteśmy podekscytowani ruszającą kampanią naszej marki. Staraliśmy się pokazać w niej czym jest tradycja i prawdziwa pasja w przyrządzaniu dobrych wędlin. Dzięki doskonałej pracy całego zespołu, udało się stworzyć film, który przemawia do widza i emanuje subtelnością.

– mówi Jacek Ziąbski, Dyrektor Marketingu firmy Olewnik.

Za projekty graficzne oraz komunikację PR odpowiada agencja XRS. Kreację filmu przygotowała agencja Saatchi&Saatchi Poland.

Olewnik

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Jacek Ziąbski, Kampania reklamowa, Mięso, Olewnik, Producent wędlin, Reklama
Jawo
Już w październiku nowa kampania telewizyjna marki Jawo

W październiku br. rusza nowa kampania promocyjna firmy Jawo - jak co roku, tak i jesienią 2014 Jawo będzie reklamowało...

Zamknij