Łowicz powiększa ofertę sosów – węgierskie leczo i indyjskie curry

Sos Indyjski ŁowiczWe wrześniu br. firma Agros-Nova powiększa ofertę marki Łowicz wprowadzając wyjątkową i limitowaną linię sosów, w której znajdą się: węgierskie leczo oraz sos indyjski z curry i kolendrą.

Marka Łowicz proponuje dwa nowe aromatyczne sosy: pomidorowo-warzywny z papryką i cukinią – umożliwi przygotowanie pysznego leczo oraz pomidorowo-śmietanowy sos indyjski, z dodatkiem curry i kolendry – sprawdzi się jako baza do wielu egzotycznych dań, w tym m.in. indyjskiego curry z kurczaka. Zostały one przygotowane według tradycyjnych receptur, bazujących na flagowych specjałach kuchni indyjskiej oraz węgierskiej.

Dwa sosy dostępne są w nowych opakowaniach – wyłącznie dla oferty limitowanej – w słoiczkach 520 g i cenie ok. 5 zł. Wprowadzenie nowych smaków to szansa na pobudzenie całej kategorii, która może być świetnym pomysłem na przygotowanie Sos Węgierski Leczo Łowiczszybkiego i pysznego obiadu dla całej rodziny.

Łowicz od wielu lat jest liderem na rynku sosów – zarówno na całym rynku polskim, jak i na rynku bez dyskontów. Co druga złotówka wydawana na kategorię sosów jest wydawana właśnie na produkt pod marką Łowicz (Nielsen, sprzedaż wartościowa, MAT’FM 2014 – 50%). Marka, odpowiadając na różne potrzeby klientów, oferuje swoje sosy zarówno w mniejszych, jak i większych słoikach oraz wprowadza limitowane warianty smakowe.

Agros-Nova

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Agros-Nova, Łowicz, Producent sosów, Sos indyjski, Sos węgierski
Sos pomidorowy AMINO
Sos pomidorowy od Amino

Marka Amino od lat pozostaje wierna tradycyjnym smakom i dba o to, by jej produkty były synonimem wysokiej jakości za...

Zamknij