Nowa identyfikacja wizualna firmy Polske Młyny

Polskie MłynyPragniemy poinformować o zachodzących w firmie Polskie Młyny S.A. zmianach. Decyzją Zarządu firmy Polskie Młyny S.A. z początkiem sierpnia 2014 r. zostaje wprowadzone nowe logo oraz identyfikacja wizualna. Działania te mają na celu podkreślenie wartości najbliższych marce Polskie Młyny.

Nowe logo zostało przygotowane z myślą o pozycjonowaniu marki zgodnym z kluczowymi wartościami, które od lat towarzyszą firmie Polskie Młyny S.A.. Odświeżony logotyp ma na celu wyraźniej komunikować tradycję oraz wiedzę płynącą z wieloletniego doświadczenia firmy.

Szacunek do chleba, tak mocno zakorzeniony w polskiej tradycji jest dla nas największym zobowiązaniem i źródłem inspiracji. Z najwyższą dbałością odnosimy się więc do mąki oraz wszystkich produktów z niej wytwarzanych. Dbałość o jakość i smak naszych wyrobów stanowi fundament naszej działalności. Zależy nam by tradycja i doświadczenie zdobyte w przeciągu wieku naszej działalności widoczne były w każdym z naszych produktów.

– powiedział Rafał Stawiarz, Prezes Zarządu Polskie Młyny S.A.

Odświeżenie wizerunku wiąże się także z ujednoliceniem wszystkich materiałów wykorzystywanych w kontaktach z Klientami, Pracownikami i Kontrahentami.

Naszym zamiarem jest, żeby nowe logo stało się dla Klientów gwarancją najwyższej jakości produktów. Już w sierpniu 2014 roku nowe logo pojawi się na pierwszych opakowaniach mąk produkowanych przez firmę Polskie Młyny. Sukcesywnie będzie również wprowadzane na wszystkie materiały firmowe i reklamowe.

– dodał Rafał Stawiarz.

Polskie Młyny

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.