Tequila El Jimador Blanco w nowym opakowaniu

Tequila El JimadorPrawdziwa meksykańska tequila wytwarzana jest w 100% z błękitnej agawy. Odznacza się wyjątkowo wyrazistym, bogatym smakiem. Jego źródłem są rośliny dojrzewające w słońcu Ameryki Południowej, poddane unikalnym procesom, które wydobywają z nich esencję aromatów.

W Meksyku zwykło się mawiać, że tequila jest tak dobra, jak dobrze wykonują swoją pracę ludzie, zbierający agawę. To oni decydują, kiedy jest właściwy moment do zbiorów i jak optymalnie przyciąć zbierane rośliny. Noszą dumne miano Jimadores, a ich wiedza i doświadczenie są przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu każda butelka tequili El Jimador zawiera wykwintny smak dojrzałej agawy i słońca Meksyku. 

Istnieje wiele drinków na bazie tequili, ale najpopularniejszy to niewątpliwie Margarita. Ci, którzy ją lubią, mają teraz okazję przygotować drinka również w domu. Tequila El Jimador Blanco, o pojemności 700 ml, dostępna jest w paku z dołączonym De Kuyper Triple Sec. Taki zestaw niewątpliwie zyska uznanie miłośników trunku oraz tworzonych na jego bazie koktajli.

Cena rekomendowana opakowania: ok. 93 zł

El Jimador

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Alkohol, El Jimador, Producent alkoholi
Piwo Łomża Export 0,33
Dwie nowości piwa Łomża w butelce 0,33l

Marka piwa Łomża wkracza w tegoroczny sezon piwny z dwiema nowościami. Pierwsza wiąże się z rozszerzeniem linii opakowań flagowego wariantu...

Zamknij