Puffins – suszone owoce bez chemii i dodatków

Ananas PuffinsNa rynku pojawiła się nowa, lekka przekąska Ananas Puffins, która z pewnością zrewolucjonizuje chrupanie, przekąszanie, podjadanie, zdrowe odżywianie i o figurę dbanie w całym naszym kraju! Aktywni panowie i drogie panie, czas na chrupiące, witaminowe przekąszanie!

Ananas marki Puffins to lekka przekąska powstająca w  100 % tylko i wyłącznie z owoców ananasa pociętych w niewielkie kawałki i poddanych unikatowemu procesowi puffingu, dzięki któremu owoc traci wodę i staje się chrupiący, jednocześnie zachowując kształt, wielkość, aromat oraz smak i co najważniejsze całe bogactwo wszystkich naturalnych wartości witaminowych i odżywczych.

Ananasy Puffins pochodzą z Ekwadoru, gdzie dojrzewają w tropikalnym słońcu – dzięki temu są bardzo słodkie i aromatyczne. Trójwymiarowe kawałki owoców ananasa Puffins są kruche, chrupiące i kształtem niewiele różnią się od  naturalnego owocu. Smakują tak samo, jak naturalny ananas, zachowując charakterystyczną słodycz oraz intensywność i wyrazistość smaku.

Ananas Puffins jest całkowicie naturalny i nie zawiera żadnych konserwantów, aromatów ani dodatkowego cukru. Jest natomiast pełen witamin i składników mineralnych, które pozwalają zachować młodość, zdrowie, piękny wygląd i dobre samopoczucie.

Ananas PuffinsWłaściwości ananasa od dawna wykorzystywane są w medycynie niekonwencjonalnej – świeże owoce zawierają witaminę C, B6 oraz mangan i miedź; zawierają również bromelię i biotynę, które wspomagają odchudzanie. Ananasy Puffins zachowują wartość odżywczą świeżych owoców.

Naturalny owoc nie zawsze jesteśmy w stanie kupić lub zabrać ze sobą do pracy lub na spacer. Puffins to słodka, lekka i smaczna przekąska doskonała na każdą okazję i o każdej porze. W opakowaniu znajduje się 40 gramów  ananasa.  Piękne, biodegradowalne opakowanie zawiera informacje o kraju pochodzenia owoców oraz wartości odżywczej produktu.

Specjalna folia w tylnej części kartonika pozwala podejrzeć, co kryje się w środku oraz odkryć sekret, dlaczego Puffinsy są tak zaskakująco inne.

Czy suszone owoce mogą nas jednak jeszcze czymś zaskoczyć?

Okazuje się, że tak – co więcej, jak pokazują przekąski marki Puffins, mogą wręcz zrewolucjonizować nasze dotychczasowe myślenie o zdrowym podgryzaniu, podjadaniu i przegryzaniu. Puffins powstają dzięki unikatowej technologii suszenia próżniowego nazwanego puffing, stworzonego i opatentowanego przez ich producenta, firmę MicroFood. W ten sposób przekąski zachowują naturalną słodycz dojrzałych owoców i ich wartości odżywcze, co więcej – swoim kształtem również przypominają te prawdziwe, z drzew i krzewów!

Pojemność: 40 g
Cena: ok. 9,99 zł

 

***
*MicroFood to polska, rodzinna firma z Ostrzeszowa, która postawiła stworzyć przekąskę idealną – w 100% naturalną, a zarazem pozwalającą na słodką chwilę przyjemności bez wyrzutów sumienia . W ten sposób powstały Puffins – absolutnie oryginalne, niekonwencjonalne i jednocześnie w 100% naturalne – chrupiące owoce w zaskakująco nowej, lekkiej formie. Jest to możliwe dzięki unikatowej na skalę światową technologii suszenia owoców metodą próżniową. Suszenie próżniowe to suszenie w podciśnieniu. Dzięki zastosowaniu podciśnienia  intensywne parowanie zachodzi nawet w niskich temperaturach. W podciśnieniu temperatura wrzenia wody znacznie opada (nawet do 33°C). Suszenie próżniowe  pozwala na otrzymanie produktu o bardzo wysokiej jakości. Walory odżywcze i smakowe są nieporównywalnie wyższe od otrzymywanych w suszeniu tradycyjnym.

MicroFood

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.