Słodki Wedel na Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to niewątpliwie jedno z najbardziej uwielbianych przez najmłodszych świąt. Jak co roku zastanawiasz się co zrobić, aby było ono jeszcze bardziej wyjątkowe? Nic prostszego – sięgnij po słodycze od marki Wedel, które nie tylko świetnie smakują, ale też pięknie wyglądają i z pewnością zainspirują Twoje dziecko do działania.

Czekolepki

Waga: 200 g
Cena: ok. 13 zł

Czy w tak wyjątkowym dniu, jak Dzień Dziecka można wymarzyć sobie coś lepszego niż radosna zabawa? Tak – zabawa pełna inspiracji i słodyczy. Dzięki Czekolepkom od Wedla, dostępnym teraz w czterech, bajkowych opakowaniach, każde dziecko będzie mogło stworzyć swoje własne czekoladowe dzieła i poczuć się niczym Maestro Czekolady. To idealny prezent dla łasuchów, a zarazem małych odkrywców!

Wedel Ptasie MleczkoWśród produktów idealnych na Dzień Dziecka, nie mogło zabraknąć kultowych pianek Ptasie Mleczko®. Tym razem kuszą one nową supermleczną pianką, która zachwyci amatorów wyjątkowo słodkich smaków. Pyszna wedlowska czekolada i delikatna pianka rozpływają się w ustach sprawiając, że nie sposób im się oprzeć. Kolorowe opakowanie i wyjątkowy smak skuszą nie tylko najmłodszych, ale i tych którzy po prostu czasem lubią poczuć się dzieckiem.

Wedel Torcik WedlowskiIdealnym podarunkiem dla miłośników czekolady, w Dniu Dziecka będzie również Torcik Wedlowski, dostępny w limitowanej edycji z bajkową szatą graficzną. Kruchy wafel przekładany kremem orzechowym oblany oryginalną wedlowską czekoladą zyskał teraz jeszcze bardziej wyjątkowy charakter. Na Torciku, specjalnie z myślą o najmłodszych pojawił się sympatyczny miś namalowany ręcznia za pomocą białej czekolady.

Wedel

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.