Wielozbożowe ciastka belVita Truskawki & Jogurt Naturalny

belVita Śniadanie Pyszne NadzienieKończymy z zimową szarością i rutyną. Od dziś jemy zbilansowane śniadania na wiele sposobów – dokładnie takie, na jakie mamy ochotę i wygodne w przygotowaniu. Dzięki nowej belVicie Pyszne Nadzienie Truskawki i Jogurt Naturalny przywitamy każdy dzień z jeszcze większą ilością pomysłów na zbilansowane śniadanie.

Czekamy na wiosnę i lato, które przyniosą bogactwo warzyw oraz owoców, a wraz z tym większą swobodę w kuchni i przełamanie zimowej nudy. Już niedługo wykorzystamy wiosenny przypływ energii, by komponować swoje posiłki do woli, przebierać w ulubionych potrawach. Na szczęście pysznym śniadaniem z letnim akcentem truskawkowo-jogurtowym możemy cieszyć się już teraz. Nowa belVita to także podwójna przyjemność smaków – krem o smaku jogurtowym otacza nadzienie truskawkowe, a w towarzystwie produktu mlecznego, ulubionego owocu i ciepłego napoju pozwoli w szybki i wygodny sposób stworzyć smaczne i zbilansowane śniadanie. Przygotowanie zbilansowanego posiłku wcale nie jest trudne i nawet najbardziej zabiegane osoby mogą każdego poranka stworzyć swoją ulubioną, kompozycję na pierwszy posiłek.

Zbilansowane śniadanie, zawierające produkt zbożowy z pełnego ziarna, nabiał oraz owoc i ciepły napój to dobry start każdego dnia. A trzymając się kilku prostych zasad komponowania śniadania możemy stworzyć codziennie inny zestaw,  który dostarczy wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

– mówi prof. Lidia Wądołowska, wykładowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, ekspert Akademii belVita.

A od tego, ile i jakich składników odżywczych dostarczysz swojemu organizmowi zależy twoja forma i to, jak poradzisz sobie z obowiązkami.

Śniadanie dokładnie takie jak chcesz

Każdego dnia warto zadbać, aby nasze śniadanie było nie tylko zbilansowane, ale także pyszne i zróżnicowane. Dzięki temu nie grozi nam rutyna, a poranek będzie małą przygodą, przyjemnością, która nastroi nas pozytywnie na cały dzień.

– mówi Urszula Mijakoska, diet coach, ekspert Akademii belVita.

Do przygotowania różnorodnych zestawów śniadaniowych można wykorzystać ciastka belVita Pyszne Nadzienie Truskawki & Jogurt Naturalny, produkt mleczny i ulubione owoce w ciekawej formie. Sprawdzą się tu nietypowe fruit rolls czy sałatka owocowa zaproponowane przez znanych blogerów, autorów Kulinarnego Bloga Roku 2012, Crust and Dust. Do tego jeszcze ciepły napój i zbilansowany pierwszy posiłek gotowy!

belVita Pyszne Nadzienie Truskawki & Jogurt Naturalny

Ciastka belVita Pyszne Nadzienie Truskawki & Jogurt Naturalny zawierają 55% zbóż, w tym 28% pełnego ziarna oraz ważne dla organizmu witaminy i są źródłem cennego błonnika. 2 ciastka pokrywają 15%  referencyjnych wartości spożycia dla witaminy E, B1, wapnia, magnezu oraz żelaza.

Mondelez Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.