Nowy Baton DAIM Double – podwójna słodka przyjemność ze Skandynawii

Daim DoubleCzy wiesz, że szwedzki baton Daim jest taki sam od ponad 60 lat? Jest od zawsze tak samo pyszny – kruchy i chrupiący, maślano-migdałowy, zanurzony w subtelnej czekoladzie – od zawsze tak samo wyjątkowy. Właśnie dzięki temu, na przestrzeni lat szwedzki Daim stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych batonów na świecie.

Legenda głosi, że wystarczy na niego spojrzeć, żeby poczuć się lepiej. Kuszący baton Daim to niezwykła przyjemność, pokusa nie do odparcia, postrach kobiet na diecie i przekleństwo mam na zakupach. Baton Daim to jedyna, unikalna, wymykająca się tradycyjnym klasyfikacjom karmelowa perła wśród słodyczy, która teraz dostępna jest w Polsce też w wersji double, a to oznacza… jeszcze więcej grzesznej przyjemności, której nie sposób się oprzeć! Batonik Daim idealnie łączy w sobie unikalna konsystencję z wyjątkowym smakiem – kruchość, chrupiącego karmelowego wnętrza z delikatną, rozpływającą się w ustach czekoladą. Jest przepełniony aromatem, podwójnie rozkoszny i jak zawsze – najwyższej jakości.

Choć jest jedyny na świecie (i produkowany tylko w jednym miejscu!), ma wiele zastosowań, bo batonik Daim double, to przecież nie tylko przekąska, która łatwo się podzielić. Daim to również popularny składnik wymyślnych smakołyków przygotowywanych w domu – z powodzeniem wzbogaci każde lody, ciastka, serniki czy muffinki oraz wiele innych fantazyjnych deserów.

Marka: Daim
Gramatura: 56 g
Cena: ok. 3,50 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.