“Sosu-Sosu” – Nowa kampania sosów do warzyw na ciepło marki Knorr

Sosu-Sosu KnorrPo Sosy do warzyw na ciepło Knorr konsumenci mają okazję sięgać już od kilku tygodni. Teraz do wypróbowania nowych produktów zachęca ich kampania promocyjna obejmująca działania digitalowe w obrębie ekosystemu Przepisy.pl.

Od 4 listopada na portalu Przepisy.pl działa specjalna sekcja tematyczna poświęcona przygotowywaniu warzyw w wersji na ciepło: http://www.przepisy.pl/temat/sosy-do-warzyw-na-cieplo. Konsumenci mogą skorzystać z przygotowanych przez Szefów kuchni Knorr przepisów oraz zapoznać się z poradami żywieniowca dotyczącymi tychże warzyw. Jednocześnie na portalu Facebook została uruchomiona specjalna aplikacja „Sosu-sosu”, dostępna także na portalu Przepisy.pl: http://apps.facebook.com/sosu-sosu/. Składa się ona z gry zręcznościowej, której gracze walczą o 300 zestawów produktowych, oraz pytania otwartego. Wśród użytkowników udzielających odpowiedzi zostanie wyłonionych 3 zwycięzców, którzy otrzymają patelnie Berghoff Virgo. Działaniom w Internecie towarzyszy kampania displayowa. Ponadto w trwającej od początku listopada kampanii telewizyjnej do sięgania po nowe produkty zachęca Szef kuchni Knorr Piotr Murawski.

Sosy do warzyw na ciepło Knorr to nowa linia produktów obejmująca cztery warianty smakowe: Sos serowo-kremowy do brokułów i kalafiora, Sos czosnkowo-serowy do szpinaku, Sos ziołowo-maślany do mieszanki warzyw oraz Sos tradycyjny do marchewki z groszkiem. Kompozycje między innymi suszonych warzyw, ziół i przypraw pozwalają przyrządzić smaczne warzywa w wersji na ciepło – jako dodatek do obiadu lub samodzielne danie.

Za realizację i przygotowanie kampanii digitalowej odpowiada agencja Kalicińscy.com.

Za realizację spotu TV odpowiada agencja LOWE, a zakup mediów należał do PHD Media Direction.

Sugerowana cena detaliczna: 1,79 zł

Sosy do warzyw na ciepło Knorr są lokalizowane na półkach z sosami sałatkowymi oraz przy mrożonych i świeżych warzywach.

Unilever

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.