Cztery kolejne sklepy Spar

SPAR Tarnów KlikowskaSieć sklepów SPAR w ostatnim czasie otworzyła cztery nowe placówki. Dwa sklepy – w Jodłowej oraz w Tarnowie – zostały uruchomione w formacie SPAR, natomiast pozostałe dwa – w Libuszy i w Sycynie Północnej – powiększyły ogólną liczbę punktów SPAR Express.

Mimo, iż zbliża się koniec roku SPAR nie zwalnia tempa. Wręcz przeciwnie czekają nas kolejne otwarcia i inwestycje. Mniej więcej rok temu otworzyliśmy naszą setną placówkę – wówczas była to dla nas przełomowa liczba, ale od tamtej pory uruchomiliśmy już kilkadziesiąt nowych punktów i bieżący rok zamierzamy zakończyć z liczbą 150 sklepów. SPAR to sieć, która ma przed sobą jeszcze wiele możliwości rozwoju, nie stoimy w miejscu, wciąż planujemy nowe otwarcia i przyszły rok również będzie w nie obfitował.

– mówi Wojciech Bystroń, Prezes Zarządu SPAR Polska.

W roku 2014 SPAR zamierza otworzyć ponad 50 nowych punktów handlowych i utrzymywać stałe tempo rozwoju przez kolejne lata. Jak pokazuje dotychczasowa działalność i najbliższe plany SPAR, franczyzobiorców chętnych do współpracy z międzynarodową siecią o polskim kapitale wciąż przybywa. Koncept SPAR to wsparcie nie tylko dla franczyzobiorców, ale również dla całego rodzimego detalu, zwłaszcza w trudnym ostatnio dla handlu okresie. Integracja lokalnych przedsiębiorców prowadzących własne sklepy była zresztą ideą przewodnią założycieli sieci SPAR w latach 30-tych ubiegłego wieku, którą SPAR do dziś kontynuuje na całym świecie, w tym również w Polsce.

Aktualna liczba sklepów SPAR w całej Polce to 140 placówek w trzech formatach: EUROSPAR, SPAR i SPAR Express.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.