Owocowy kubek od Delecty w nowych smakach – czarna porzeczka i żurawina

Owocowy kubek - Kisiel o smaku żurawinyDelecta wprowadza na rynek dwa nowe kisiele instant z linii Owocowy kubek. Intensywny smak czarnej porzeczki i żurawiny, duże kawałki owoców i dodatek witaminy C to wyróżniki nowych deserów. Produkty z wysokim potencjałem sprzedażowym w sezonie jesienno-zimowym, wspierane kampanią reklamową w prasie konsumenckiej i branżowej.

Owocowy kubek o smaku czarnej porzeczki Delecta to jedyny porzeczkowy kisiel instant, dostępny na polskim rynku. Kawałki owoców podkreślają kwaskową nutę porzeczek, nadając przekąsce orzeźwiający charakter i wyrazistość. Owocowy kubek o smaku żurawinowym Delecta zawiera popularne owoce, szczególnie cenione przez kobiety.

Owocowy kubek - Kisiel o smaku czarnej porzeczkiKisiel instant wystarczy wsypać do kubka z gorącą wodą i energicznie wymieszać. Jednoporcjowe opakowanie z łatwością zmieści się do torebki czy kieszeni. Można je zabrać do biura i na weekendowy wyjazd.

Nowe smaki Owocowego kubka Delecta są dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od września br. Na jesień zaplanowano wsparcie reklamowe produktu w wybranych tytułach prasy kobiecej i handlowej.

Produkt:

Owocowy kubek kisiel smak czarna porzeczka (30 g)
Owocowy kubek kisiel smak żurawinowy (30 g)

Sugerowana cena detaliczna: 1,29 zł

Rieber Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.