Kolejny sklep Spar w województwie podkarpackim

SPAR JodłowaSieć sklepów SPAR w sobotę 28 września uruchomiła nową placówkę w miejscowości Jodłowa w powiecie dębickim (woj. podkarpackie). Sklep o powierzchni 370 metrów kwadratowych otwarto w formacie SPAR.

Sklep w Jodłowej znajduje się w nowo wybudowanym obiekcie wchodzącym w skład większego kompleksu weselno-hotelowego również należącego do Franczyzobiorców SPAR – Barbary i Janusza Słotów. Z racji klasycznego wyglądu budynku właściciele wspólnie z siecią zdecydowali się na identyfikację sklepu w monochromatycznych barwach.

Włożyliśmy dużo pracy zarówno w sam lokal, jak i w jego otoczenie, dlatego zależało nam na zachowaniu spójności w identyfikacji zewnętrznej i wspólnie ze SPAR udało nam się osiągnąć efekt, o jaki nam chodziło. Wspólne ustalenie wizualizacji zewnętrznej spełniło nasze oczekiwania, dzięki czemu mieszkańcy Jodłowej mogą cieszyć się sklepem innym niż wszystkie.

– mówi Barbara Słota, właścicielka sklepu SPAR w Jodłowej.

Właściciele sklepu w Jodłowej przyznają, że decyzja o otwarciu sklepu pod szyldem SPAR nie była trudna.

Poza dobrą ofertą SPAR zachęciła nas przede wszystkim wizualizacja sklepu. Przestronne i jasne wnętrza stwarzają klientom możliwość komfortowych i swobodnych zakupów, a tego do tej pory w okolicy brakowało. Po otwarciu rozdzwoniły się telefony z gratulacjami – mieszkańcom Jodłowej SPAR bardzo przypadł do gustu i mamy nadzieję, że tak pozostanie.

– mówi Barbara Słota.

Placówka w Jodłowej znajduje się w centrum miejscowości przy drodze powiatowej, posiada 3 kasy oraz parking dla zmotoryzowanych klientów.

Spar

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.