Haribo Smiling-Balla już w sprzedaży

Haribo Smiling-Balla 100gFirma HARIBO znowu mile zaskakuje swoich małych i dorosłych fanów. Na sklepowych półkach pojawiała się kolejna w tym roku nowość od HARIBO. Teraz smakosze żelków mogą spróbować uwielbianych na całym świecie uśmiechniętych Smiling-Balla.

Kolorowe, okrągłe buźki to kolejna niestandardowa propozycja dla wielbicieli produktów Haribo. Smiling-Balla to żelki z cukrowym nadzieniem i różnokolorową żelkową otoczką, wyróżniające się przede wszystkim ciekawą formą – sympatycznych i uśmiechniętych buziek.

Za interesującym wyglądem żelków kryje się ciekawe wnętrze smakowe. Smiling-Balla występują w czterech wersjach, a każda z nich składa się z trzech kombinacji smakowych. Pierwsza wersja to smak kremowo-śmietankowy w połączeniu z pomarańczą i poziomkami. Druga to zestawienie smaku kremowo-śmietankowego z cytryną i owocami leśnymi. Trzecia to mieszanka truskawki, jeżyny i cytryny oraz czwarta wersja – o smaku jabłka, owoców leśnych i pomarańczy.

HARIBO Smiling-Balla dostępne są w sprzedaży w opakowaniach 100g. Sugerowana cena detaliczna to 3,59 zł za opakowanie.

***
HARIBO to istniejący od 1920 roku producent najbardziej znanych na świecie żelków, pianek i gum rozpuszczalnych. W swojej ofercie posiada kilkaset rodzajów żelków HARIBO, pianek Chamallows oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków. Firma posiada swoje oddziały w 22 krajach na świecie, a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach. HARIBO produkuje dziennie 100 milionów Złotych Misiów.

W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku. Jak pokazują badania przeprowadzone w Polsce w lipcu 2011 roku przez Millward Brown SMG/KRC, Haribo jest zdecydowanie najczęściej wymienianą spontanicznie marką żelków. 85% respondentów, w których rodzinie kupuje się żelki, deklaruje, że zna markę Haribo.

Warto podkreślić, że przy produkcji słodkości HARIBO stosowane są wyłącznie naturalne koncentraty owocowe i roślinne, które nadają żelkom HARIBO przepiękne, żywe kolory oraz wyjątkowo soczysty smak. Potwierdzeniem najwyższej jakości i innowacyjności produktów HARIBO są również nagrody przyznawane firmie rok rocznie w konkursach konsumenckich i branżowych. W 2011 roku Złote Misie, Złote Misie z Sokiem, Wummis i Dinosaurier oraz guma rozpuszczalna MAOAM Sour otrzymały tytuł „Produktu Roku Innowacja 2011”, a żelki HARIBO Wummis 200 g zostały wyróżnione w konkursie „Perły Rynku FMCG 2011”.

Firma angażuje się w wiele inicjatyw społecznych. Zgodnie z koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu wspiera rozwój talentów i pasji sportowych wśród dzieci i młodzieży, a także realizuje od 2007 r. unikatowy projekt edukacyjny – Akademia Misia HARIBO. Więcej informacji na www.haribo.com.

Haribo

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.