Kolekcja aromatów – promocja konsumencka marki Appetita

Ruszyła promocja konsumencka marki Appetita. Według jej założeń konsumenci mają możliwość skompletować Kolekcję aromatów. Przy zakupie trzech dowolnych przypraw z oferty marki, otrzymają torebkę produktu gratis. Promocja otrzymała wsparcie w postaci materiałów POS w punktach sprzedaży.

Mechanizm promocji Kolekcja aromatów jest atrakcyjną formą dla konsumenta, który otrzymuje korzyść w formie gratisu już w momencie zakupu. Przy nabyciu trzech wybranych przypraw z portfolio marki Appetita, klient sklepu może odebrać czwartą w kasie lub punkcie wydawania gratisów. Promocja ma na celu zwiększenie rotacji przypraw Appetita w punktach sprzedaży detalicznej.

W ramach gratisu konsumenci mogą otrzymać jedną z trzech aromatycznych przypraw: Zioła prowansalskie, Bazylię lub Przyprawę do kurczaka. Torebki przypraw, wydawane w ramach promocji posiadają promocyjne opakowania z dedykowaną grafiką, informującą o akcji. Na odwrocie znajduje się grafika promująca wybraną przyprawę marki Appetita oraz bakalie marki Siesta.

Promocja konsumencka Kolekcja aromatów otrzymała wsparcie w postaci materiałów POS: wobblerów oraz plakatów. Marka przygotowała także dodatkowe standy i stojaki ekspozycyjne dedykowane pod akcję. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.