Nowa kampania Tart na 1001 sposobów Delecta

Delecta kampania TartDo końca września potrwa silna kampania reklamowa nowego produktu Delecty – linii Tart na 1001 sposobów. Działania zaplanowano w Internecie i na outdoorze. Główny przekaz komunikacji koncentruje się na inspirującym charakterze produktu, który umożliwia przygotowanie wypieku na wiele sposobów.

Tarta to klasyczne danie z kanonu kuchni francuskiej. Składa się z kruchego ciasta i wytrawnego lub słodkiego farszu.

Nowy produkt Delecty zawiera dwa uniwersalne składniki: ciasto kruche oraz fix do nadzienia. Ostateczny smak zależy od indywidualnie dobranych przez konsumenta składników farszu. Celem kampanii jest zbudowanie świadomości produktu Tarta na 1001 sposobów, jako inspirującego i pozwalającego urozmaicić tradycyjne menu o modne i atrakcyjne danie.

– wyjaśnia Kamila Szlachetka, specjalistka ds. komunikacji Rieber Foods Polska S.A.

W Internecie kampania odsłonowa potrwa do końca września br. Stałym wsparciem w wyszukiwarkach oraz na Facebooku objęto blog delektuJEMY.pl – dedykowany komunikacji produktowej – oraz fan page pod tą samą nazwą.

W drugiej połowie września w wybranych portalach lifestylowych pojawią się konkursy, a w blogosferze kulinarnej posty z akcji testowania produktów.

Kampania outdoorowa potrwa do końca miesiąca w największych miastach wojewódzkich.

Działania adresowane dla sklepów i dystrybutorów zostaną zrealizowane na przełomie września i października br. W wybranych punktach sprzedaży zaplanowano dodatkowe ekspozycje Tart na 1001 sposobów, pakiety konsumenckie oraz promocje cenowe.

Produkty:

Tarta na 1001 sposobów na słodko  (330 g)
Tarta na 1001 sposobów na słono (300 g)

Cena dealiczna: ok. 4,79 zł

Rieber Foods

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Delecta, Kamila Szlachetka, Rieber Foods
Tarta na słodko Delecta
Tarta od Delecty na 1001 sposobów

Delecta rozbudowuje ofertę ciast w proszku, wprowadzając na rynek linię Tart na 1001 sposobów Delecta do samodzielnego wypieku, w dwóch wariantach...

Zamknij