Napój marki Hellena o smaku grejpfruta

Hellena grejpfrut rubinowyHellena poszerzyła ofertę napojów niegazowanych o nowy, orzeźwiający smak – grejpfrut rubinowy. Podobnie jak cała linia napojów niegazowanych, jest produkowany na linii aseptycznej, dzięki czemu nie zawiera konserwantów oraz charakteryzuje się świeżym i naturalnym smakiem. Nowy napój jest już dostępny w sprzedaży.

Grejpfrut rubinowy wzbogacił najszerszą na rynku ofertę napojów niegazowanych, pełną owocowych propozycji, takich jak: gruszka, jabłko, winogrono, pomarańcza, wiśnia, jabłko & mięta, czarna porzeczka, herbata śliwkowa oraz brzoskwinia & morela. Grejpfrut rubinowy to orzeźwiający smak, idealnie gaszący pragnienie.

Obecna propozycja marki Hellena oparta jest o aktualne trendy rynkowe.

Postanowiliśmy wprowadzić smak grejpfrut rubinowy, ze względu na wysoką akceptację konsumencką na panelu sensorycznym. Jego receptura została opracowana na podstawie badań konsumenckich.

– mówi Sylwester Michałek, Brand Manager marki Hellena.

Napoje niegazowane Hellena są owocowe i naturalne, doskonałe do rodzinnych posiłków, na przyjęcia czy wycieczki. Produkowane w technologii aseptycznej, nie zawierają konserwantów. Dlatego po otwarciu butelki należy przechowywać je w lodówce oraz spożyć w przeciągu 48 godzin. O sposobie przechowywania produktu informuje nowa ikonka na etykietach produktów.

Produkt: Napój niegazowany grejpfrut rubinowy
Objętość: 1,75 L
Cena detaliczna: ok. 3,30 zł

Jutrzenka Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.