Nowe smaki Gorących Kubków Knorr

Świeże warzywa, chrupiące brokuły i soczyste szparagi, to znak, że lato w pełni! To czas, by spróbować Gorących Kubków Knorr w nowych letnich smakach. Oto one: Brokułowa z grzankami, Szparagowa i Warzywna z grzankami.

Planujesz wakacje? Już za chwilę ruszasz w góry, nad morze, pod namiot? Nie zapomnij zabrać ze sobą nowych pełnych warzyw Gorących Kubków Knorr. Już dziś spróbuj „Smaków lata” idealnych na wakacyjne podróże! Brokułowa z grzankami zachwyci cię prawdziwie warzywną kompozycją brokułów, kalafiora i ziemniaków. Jej smak wzbogacają natka pietruszki, kurkuma i pieprz. A do tego pyszne chrupiące grzanki! Jeśli natomiast jesteś smakoszem szparagów, koniecznie sięgnij po Szparagową. Delikatny smak białych i zielonych szparagów został podkreślony natką pietruszki, trybulą i kurkumą. Prawdziwy smak lata poczujesz również wraz z pierwszym łykiem Warzywnej z grzankami. Rozsmakuj się w nowych wakacyjnych Gorących Kubkach Knorr!

Znakomity smak warzywnych kompozycji gwarantują najwyższej jakości suszone warzywa, przyprawy i inne suche składniki, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników. Sięgnij po nowe Gorące Kubki Knorr „Smaki lata” i zrób sobie chwilę przerwy! Poczujesz się jak w domu!

Sugerowana cena detaliczna: ok. 1,14 zł

Unilever

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.