Mimo wakacji Carrefour Express nie zwalnia tempa

Carrefour ExpressW lipcu Carrefour otworzył 13 nowych sklepów franczyzowych. Nowe placówki zostały otwarte m.in. w Ostródzie, Warszawie i Krakowie.

Lato to pora roku, w której większość osób przeznacza dużo czasu na odpoczynek. Jednak Carrefour nie zwalnia tempa i stale dynamicznie się rozwija. Tylko w lipcu powstało 13 nowych sklepów należących do sieci franczyzowej Carrefour. W ubiegłym miesiącu sklepy z logo Carrefour Express i Globi powstały m.in. w Czajkowie, Limanowej, Krakowie, Ostródzie, Gdańsku i Warszawie. Unikalny koncept franczyzowy Carrefour dostosowany jest do lokalnego klienta, dlatego nowe placówki franczyzowe powstają zarówno w małych miejscowościach, jak i w wielkich miastach jak Warszawa czy Kraków.

Carrefour Express convenience – sklep zarówno dla menedżera, jak i dla turysty

Dynamiczny rozwój sieci franczyzowej Carrefour jest dowodem, że oferta firmy odpowiada na oczekiwania właścicieli małych sklepów, oferując im to, czego oczekują ich klienci. Jednym z konceptów, który zyskuje coraz większą popularność, jest Carrefour Express convenience z pomarańczowym logo. Są to miejskie sklepy, które spełniają oczekiwania klientów z dużych miast. Placówki te bardzo dobrze funkcjonują w pobliżu centrów biznesowych, blisko dworca kolejowego lub miejsc, które chętnie odwiedzają duże grupy turystów. W czerwcu otwarto dwa nowe „pomarańczowe” sklepy Carrefour w Krakowie (ul. Sienna) i w Warszawie (ul. Nowy Świat) a w lipcu kolejne dwa sklepy w centrum Krakowa – przy ul. Dietla oraz przy al. Słowackiego. Placówki te bardzo dobrze odpowiadają na potrzeby turystów, którzy zwiedzając ciekawe miejsca, poszukują smacznych przekąsek, wody mineralnej czy świeżych soków. Popularne są one także wśród pracowników firm, którzy w trakcie krótkiej przerwy poszukują szybkiej i świeżej przekąski.

Opracowaliśmy koncept Carrefour Express convenience w odpowiedzi na potrzeby typowo miejskiego klienta. Sklepy te są w 100 proc. samoobsługowe i oprócz produktów pierwszej potrzeby oferują dodatkowe usługi np. możliwość zrobienia ksero, opłacenia rachunków czy doładowania telefonu. W przypadku Carrefour Express convenience kluczowe jest właściwe wybranie lokalizacji odpowiedniej dla tego konceptu – centrum dużego miasta, czy też miejsca odwiedzanego przez duże grupy ludzi. Warto także dodać, że w sklepach Carrefour Express convenience klient znajdzie bogaty asortyment produktów „food to go”. Każdy może w nich kupić świeże sałatki, smaczne kanapki a nawet sushi. Klient, nie mając czasu lub pieniędzy na wyjście do restauracji, szuka smacznego i świeżego posiłku w trakcie podróży wakacyjnej lub przerwy w pracy i to właśnie znajduje w „pomarańczowych” sklepach Carrefour Express convenience.

– mówi Francois Vincent, Dyrektor ds. Franczyzy i Członek Zarządu Carrefour Polska.

Carrefour Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.