Na Dzień Kobiet Praktiker w Lublinie

Praktiker w Lublinie

fot. Praktiker

Punktualnie o 7.00 rano w czwartek 8 marca b.r. zostanie otwarty dla klientów pierwszy w Lublinie market firmy Praktiker. Bogata oferta artykułów do budowy, modernizacji domu i aranżacji wnętrz, a także produkty sezonowe do mieszkania i ogrodu, kuszące promocje cenowe, nowoczesny i przejrzysty system nawigacji – to tylko część zalet nowego lublińskiego Praktikera.

Na polskim rynku firma Praktiker istnieje już 15 lat. Market w Lublinie to 25. sklep sieci w Polsce. Lokalizacja u zbiegu ul. Mełgiewskiej i Turystycznej, przy trasie E 82 Lublin – Łęczna – Włodawa, zapewnia klientom szybki i łatwy dojazd. Praktiker jest częścią kompleksu Parku Handlowego Tatary i rozpoczyna swoją działalność jako pierwszy wśród najemców.

Otwarcie marketu będziemy świętować w Dniu Kobiet, ale nie tylko w kobiecym gronie. Tego dnia na wszystkich, zarówno kobiety, jak i mężczyzn, czekać będą liczne promocje cenowe i atrakcje, przygotowane specjalnie na okoliczność otwarcia.

Jednakże w sposób szczególny postaramy się wyróżnić Panie, które u nas pracują i które będą naszymi gośćmi, wręczając im prezent w postaci kwiatka. 

zaznacza Cezary Kusto, Dyrektor Marketu Praktiker w Lublinie.

A co będzie można kupić w Praktikerze?

W Praktikerze mieszkańcy Lublina i okolic znajdą kompleksową ofertę około 40 000 artykułów, przeznaczonych do budowy, remontu domów i aranżacji wnętrz oraz produkty sezonowe do mieszkań i ogrodów. Asortyment został pogrupowany w następujących działach tematycznych: Budowlany, Drewno, Sanitarny, Płytki, Narzędzia, Ogród, Oświetlenie oraz Dekoracyjny.

Atutem nowego sklepu jest nowoczesny, przejrzysty system nawigacji, który ułatwi klientom poruszanie się po markecie. Każdy z działów oznakowany został innym kolorem, dobranym tak, aby budził podświadome skojarzenia z asortymentem. Ponadto w nowym układzie topograficznym zastosowano ikony o subtelniejszej estetyce.

Dodatkowo ekspozycja towarów na półce została zaprojektowana tak, aby była komplementarna. Dzięki temu np. wybierając drzwi, w tym samym regale znajdziemy od razu ościeżnice i klamki, a obok paneli podłogowych – listwy przypodłogowe i kornery. Z kolei na samych produktach klienci znajdą zwięzły opis zalet towaru i jego najważniejszych cech. W ten sposób Praktiker oszczędza czas gości odwiedzających market i gwarantuje wygodne i przyjemne zakupy.

Klienci naszego marketu znajdą w nim nie tylko bogatą ofertę produktową, ale także będą mogli skorzystać z pomocy zespołu profesjonalnych doradców. Każdy może przyjść i zasięgnąć porady jednego z 95 doskonale przeszkolonych pracowników sklepu. Market oferuje również dodatkowe usługi, takie jak: zakupy na telefon, przycinanie desek, wycinanie otworów w zlewozmywakach, transport zakupionych towarów, przycinanie łańcuchów do pilarek, mieszalnik farb.

A zatem naprawdę warto nas odwiedzać, począwszy już od Dnia Kobiet.

podkreśla Cezary Kusto, Dyrektor Marketu Praktiker w Lublinie.

Nowy market Praktiker w Lublinie otwarty będzie codziennie: od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00, a w niedzielę od 9.00 do 20.00.

***

Informacje o firmie Praktiker w Polsce:

Praktiker to międzynarodowa sieć marketów specjalizujących się w sprzedaży materiałów budowlanych, wyposażenia domów i ogrodów oraz artykułów dla majsterkowiczów. W Polsce do grupy należy 24 sklepów. Pierwszy Praktiker został otwarty w 1997 roku w Jankach koło Warszawy. Kolejne sklepy powstały w Czeladzi, Radomiu, Poznaniu, Katowicach, Bytomiu, Wrocławiu, Częstochowie i w Markach koło Warszawy. W 2000 roku miała miejsce inauguracja działalności czterech placówek: w Łodzi, Zabrzu, Kielcach oraz w Olsztynie. Jesienią 2001 roku powstały kolejne markety: w Krakowie, Gdańsku, a także drugi w Łodzi. W 2005 roku otwarto pierwszą piętrową placówkę na Okęciu. W marcu 2007 roku powstał Praktiker w Rzeszowie, w lipcu w Rybniku, a w październiku w Grudziądzu. W lutym 2008 roku miała miejsce inauguracja działalności drugiego sklepu Praktiker w Poznaniu. W marcu 2011 roku otwarty został market Praktiker w Opolu. W kwietniu 2011 roku otworzono kolejne markety firmy w Pile i Lesznie.

Praktiker

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.