Francuska elegancja kontra włoski temperament w nowych czekoladach Wedla

Nowe wedlowskie czekolady to wyjątkowa propozycja dla miłośników znanych deserów rodem z Włoch i Francji. Jeśli chcecie poczuć się jak w kafejce pod Wieżą Eiffla spróbujcie czekolady o smaku crème brûlée. Macie ochotę na włoski klimat? Czekolady o smaku panna cotta bądź tiramisu są doskonałe dla grupy smakoszy.

Wyobraź sobie letni dzień w Paryżu spędzony z przyjaciółmi. Najpierw wizyta w Luwrze, a potem spacer Polami Elizejskimi. Chcecie się zrelaksować, siadacie więc w malutkiej kawiarence i zamawiacie kawę, a do niej pyszny crème brûlée.

A może wolisz majestatyczny Rzym w towarzystwie najbliższych? Wspólne zwiedzanie Koloseum, spacer nieopodal Fontanny di Trevi i wizytę w gwarnym, włoskim barze, by skosztować tiramisu lub delikatną panna cottę.

Czemu nie! Dzięki nowym czekoladom Wedla możesz wybrać się z najbliższymi w pyszną, kulinarną podroż do Francji bądź Włoch. Duża tabliczka z pysznym nadzieniem zachęca i inspiruje, aby dzielić się nią z innymi, a jedna kostka czekolady jest niczym mały, pyszny deser. Kuszące nadzienia o smaku: tiramisu, crème brûlée i panna cotta, sprawią, że poczujecie się jak we włoskim barze lub francuskiej kawiarence.

Celebruj wyjątkowe chwile w towarzystwie rodziny i przyjaciół i cieszcie się wspólnie przyjemnością płynącą z nowych smaków wedlowskich czekolad!

Wedel Tiramisu


Czekolada mleczna o smaku tiramisu

Waga: 293 g
Cena: ok. 9,00 zł

 

 

 

Wedel Creme Brulee


Czekolada mleczna o smaku crème brûlée

Waga: 289 g
Cena: ok. 9,00 zł

 

 

 

Wedel Panna Cotta


Czekolada mleczna o smaku panna cotta

 

Waga: 287 g
Cena: ok. 9,00 zł

 

 

Wedel

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.