Sklep sieci SPAR w Zbydniowie

spar w zbydniowie

fot. SPAR

Klienci sieci sklepów SPAR w Zbydniowie w województwie małopolskim mogą już korzystać z nowo otwartego sklepu. Placówka ma powierzchnię  105 m2 i obsługiwana jest przez dwa stanowiska kasowe.

W placówce, uruchomionej w formule SPAR Express do dyspozycji klientów są stoiska: nabiałowe, mięsno-wędliniarskie, piekarnicze, owocowo-warzywne, chemiczno-kosmetyczne oraz monopolowe.

Otwarciu sklepu towarzyszyły liczne degustacje lokalnych produktów. Dodatkowo klienci mogli skorzystać z przygotowanych specjalnie na tą okazję promocji cenowych.

SPAR to największa na świecie franczyzowa sieć sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym zielono-czerwonym logo działają w 34 krajach na 5 kontynentach. 12 tysięcy sklepów na całym świecie obsługuje codziennie ok. 11 milionów klientów. SPAR Polska rozpoczął działalność w 1996 r. W roku kolejnym otwarte zostały pierwsze sklepy należące do sieci SPAR. Obecnie w kraju funkcjonuje ponad 60 punktów detalicznych z logo SPAR. W grudniu 2002 r. uruchomione zostało Centrum Logistyczne na Górnym Śląsku, a w grudniu 2005 r. Centrum Dystrybucyjne w Siechnicach /k Wrocławia.

SPAR

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.