Otwarcie sklepu Alma Market w Olsztynie

Alma OlsztynOlsztyńska Alma zlokalizowana jest w samym sercu Centrum Handlowego Alfa. Powierzchnia sprzedaży nowych delikatesów to ponad 1100 m², na której prezentowana jest bogata oferta produktów wysokiej jakości, w rozsądnych cenach.

Asortyment obejmuje kilkadziesiąt tysięcy produktów, z czego kilka tysięcy to produkty importowane sprowadzane na wyłączność dla klientów Almy. Każdego dnia w sklepie dostępne będzie świeże pieczywo, bogaty wybór serów i wędlin z kraju i ze świata, a także warzywa i owoce.

Delikatesy Alma w olsztyńskiej Alfie to pierwszy sklep tej marki w Polsce północno-wschodniej, dlatego jesteśmy pewni, że z ofertą nowych delikatesów będą chcieli się zapoznać nie tylko mieszkańcy samego Olsztyna, ale i całego regionu. Alma doskonale wpisuje się w wizerunek naszego Centrum łącząc w sobie bogatą ofertę z przystępnością, a tradycję z nowoczesnością.

Nasi klienci już dawno zgłaszali zapotrzebowanie na tego typu delikatesy, cieszymy się, że udało nam się spełnić ich oczekiwania. Nowy obiekt został zaprojektowany w ciepłym, tradycyjnym stylu. Wystrój ma sprawić, żeby atmosfera robienia zakupów była szczególna, a każdy klient poczuł się wyjątkowo już od momentu przekroczenia progu sklepu. Dzięki dbałości o szczegóły, trosce o klienta i jego samopoczucie, zakupy w Almie mogą stać się małym świętem, a klienci Delikatesów poczuć się wyróżnieni. Będzie to kolejny sklep tworzony z dbałością o: jakość, dobry smak, komfort robienia zakupów i atrakcyjne ceny.

– mówi Katarzyna Tondel-Jędrzejczak z Balmain Asset Management.

Alma

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.