Cleanic Intimate – chusteczki do higieny intymnej w ekonomicznych, promocyjnych opakowaniach

Każda z nas ma swój sposób na spędzanie wakacji. Przekrój możliwości jest nieograniczony: od spokojnych wyjazdów do ciepłych krajów, wycieczek górskich, lata w mieście po ekstremalne wypady z plecakiem na koniec świata. Nie ważne, jakie mamy plany, musimy pamiętać o odpowiedniej ochronie naszego ciała, zwłaszcza strefy intymnej!

Strefy te są nadzwyczaj delikatne, wyczulone nie tylko na warunki higieniczne, ale także zmiany klimatu, otoczenia czy sposobu życia. Wysokie temperatury, bakterie występujące w basenach, otarcia wywołane przez bieliznę, przebywanie w mokrym kostiumie kąpielowym czy długie podróże mogą prowadzić do podrażnień, a w następstwie – przykrych dolegliwości. Marka Cleanic wie, że każda z nas ma inne plany i związane z tym potrzeby, dlatego stworzyła kompleksową linię Cleanic Intimate, składającą się z praktycznych chusteczek do higieny intymnej, które sprawdzą się w każdych warunkach.

Specjalnie opracowana, wyjątkowo miękka włóknina wszystkich chusteczek Cleanic Intimate, została nasączona emulsją na bazie składników przyjaznych każdej kobiecie. Kwas mlekowy utrzymuje pH na poziomie fizjologicznym, pozostawiając skórę zdrową i zadbaną. Alantoina i pantenol łagodzą podrażnienia. Chusteczki do higieny intymnej Cleanic Intimate to praktyczny produkt dla aktywnych kobiet, które cenią sobie dyskrecję, skuteczność oraz wygodę użycia. Opakowania posiadają optymalny rozmiar oraz sprytne zamknięcia, dzięki czemu produkt idealnie się nadaje, żeby mieć go zawsze pod ręką: w trakcie wakacji, w podróży czy w pracy. Dodatkowo linia Cleanic Intimate jest uzupełniona przez płyny do higieny intymnej, zapewniając kompleksową ochronę w każdej sytuacji, w domu i poza nim.

W okresie wakacyjnym, by jak najpełniej odpowiedzieć na zapotrzebowanie kobiet, marka Cleanic wprowadziła promocyjne opakowania 20 + 5 chusteczek gratis.

Rekomendowana cena: 6,90 zł

Chusteczki Cleanic Intimate występują w czterech różnych wersjach, które idealnie odpowiadają indywidualnym potrzebom każdej z nas:

Chusteczki do higieny intymnej Intensive Care

Do stosowania również podczas menstruacji, kuracji antybiotykowej oraz stosowania hormonalnej antykoncepcji

 • Hipoalergiczne, bez barwników i parabenów,
 • Kwasowe pH.

 

Chusteczki do higieny intymnej z ekstraktem z płatków róży

 • Z naturalnie nawilżającą betainą, o działaniu kojącym,
 • Intensywne i długotrwałe nawilżenie,
 • Odświeżający, przyjemny zapach.

 

Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku

 • Formuła łagodząca podrażnienia i uczucie pieczenia,
 • Nie naruszają naturalnej równowagi strefy intymnej,
 • Neutralny, przyjemny zapach.

 

Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z nagietka

 • Chronią przed podrażnieniami,
 • Neutralizują nieprzyjemne zapachy,
 • Nie naruszają naturalnej równowagi strefy intymnej.

 

Cleanic

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.