Ciasteczkowe Paluszki Mikado w mlecznej czekoladzie już teraz w Polsce

Mikado MilkMikado – marka, która swoją niezwykłą popularność zyskała w większości krajów europejskich a oraz w Azji, teraz podbija także polski rynek! Wielbiciele niebanalnych słodkich przekąsek będą zachwyceni, ponieważ koronnym oraz uwielbianym powszechnie produktem tej marki są niezwykłe ciasteczka o kształcie paluszków w polewie z mlecznej czekolady.

Paluszki, których kształt zainspirowany został przez popularną grę ,,bierki”, zwane na świecie właśnie Mikado, wykonane zostały z kruchego i chrupiącego ciasta biszkoptowego. Dzięki temu są delikatniejsze, ale jednocześnie bardziej chrupiące od swoich tradycyjnych odpowiedników. Już po otwarciu pudełka unosi się z niego intensywny, waniliowo – maślano – czekoladowy pieszczący zmysły aromat. Nic dziwnego, paluszki prawie w całości oblane są wyśmienitą, delikatną mleczną czekoladą w której rozsmakują się koneserzy zniewalających słodyczy.

Paluszki Mikado zabrać można wszędzie: na spacer, wycieczkę lub do kina. Co bardzo istotne, nie trzeba obawiać się, że czekolada rozpłynie się w palcach. Końce paluszków Mikado pozbawione jej są tak, by łatwo je było trzymać w dłoniach, nawet w ciepłe dni. Zmieszczą do kobiecej małej torebki, sportowej saszetki, plecaczka i oczywiście do tornistra.

Paluszki Mikado zamknięte są w estetycznym, 75-gramowym opakowaniu, które z powodzeniem można postawić na stole, gdy wpadną niespodziewani goście. Można sięgać po nie zawsze wtedy, gdy najdzie nas ochota na lekką i smaczną przekąskę.

Marka: Mikado
Waga:
75 g
Cena: ok. 6,80 zł

Index Food

1 koment.

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.