Jabłkowy zawrót głowy – Lubelska o smaku Antonówki

Lubelska AntonówkaGdyby zastanowić się nad niezapomnianymi smakami, takimi, które rozpoznajemy z zamkniętymi oczami, na myśl przychodzą wszystkie te tradycyjne, znane od pokoleń. Chętnie po nie sięgamy, bo dzięki nim wracają wspomnienia. Do takich źródeł sięgnął producent wódek Lubelskie, tworząc trunek z niezapomnianej antonówki.

Nowa Lubelska Antonówka, powstała na bazie soczystych owoców właśnie tej odmiany jabłoni, jest tradycyjnie polska, doskonale rozpoznawalna i wyjątkowo smaczna.

W nowej Lubelskiej Antonówce, która z jednej strony jest soczyście jabłkowa, a z drugiej lekko cytrusowa można odnaleźć szczyptę tradycji z domieszką orzeźwiającej cytryny. Doskonały smak na lato. Propozycja przygotowana dla tych, którzy hołdują polskim obyczajom i tych, którzy lubią eksperymenty smakowe. Antonówkę odkrywany na nowo: idealna w tradycyjnym w shocie, podana na lodzie lub w drinku, z dodatkiem 7UP lub soku grejpfrutowego. Szykuje się nowy hit letnich spotkań i przyjęć.

Lubelska Antonówka to dziewiąty wariant smakowy w rodzinie Lubelskich – lidera rynku wódek smakowych w Polsce (udział 32.82%, Nielsen, volume share in Flavoured vodkas, Luty 2013).

Dostępna w butelkach o pojemności 0,5l, 0,2l oraz 0,1l. Sugerowana cena detaliczna wynosi 21,45 pln za 0,5l.

Stock Polska

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.

Więcej w Alkohol, Lubelska, Lubelska Antonówka, Stock, Stock Polska, Vodka
Amber Chmielowy
Amber Chmielowy – nowe piwo z Browaru Amber

Do sklepów trafił właśnie Amber Chmielowy – najnowsza propozycja z Browaru Amber. To piwo typu Pils, uwarzone tylko z naturalnych...

Zamknij