Chrzan z żurawiną od Mosso

Chrzan z żurawiną MossoWiosna i lato to wymarzony czas by wpuścić do kuchni więcej smaku i…koloru. „Chrzan z żurawiną” od MOSSO to bajeczne połączenie ostrej korzennej nuty z delikatną słodyczą, która wniesie ożywcze urozmaicenie w kulinarną codzienność.

Przełamywanie pikantnych wyraźnych smaków słodkimi elementami znane jest smakoszom na całym świecie od wieków. Sekret apetycznego mezaliansu tkwi w idealnym wyważeniu dwóch wiodących składników – chrzanu i żurawiny.

– mówi Tomasz Kwaśniewski, manager MOSSO.

Już na pierwszy rzut oka widać, że „Chrzan z żurawiną” to wyjątkowa propozycja i uczta nie tylko dla ciała, lecz także dla ducha. Połączenie ekstraktu naturalnie szarego korzenia z ciemno bordową żurawiną dało niezwykły kolorystyczny efekt. A to dopiero początek.

Po otwarciu słoiczka zmysł węchu jako pierwszy odbiera zapach wyraźny, ostry i charakterystyczny dla korzenia chrzanu, nim jednak w oku zamigoce łza wywołana zadziornym aromatem, pojawia się łagodząca i subtelnie rozwijająca się lekka, słodkowa woń, która zwiastuje smakowe uniesienia. Albowiem to właśnie kompozycja smakowa jest kwintesencją wyjątkowego połączenia „Chrzanu z żurawiną”.

Ostrość chrzanowego korzenia złagodzona słodyczą i wzbogacona lekką goryczką żurawinyoraz doprawiona mieszanką przypraw, tworzy zupełnie nową linię smakową. Pozbawiony brutalnej zadziorności „Chrzan z żurawiną”  pozwala wszystkim łasuchom długo deletkować się swoimi złożonymi apetycznymi atrybutami. „Chrzan z żurawiną” to niezastąpiony kuchenny kompan, zaprawiony w kulinarnych podbojach. Jest idealnym dodatekiem do gotowanych, pieczonych i duszonych mięs. Podawany na zimno do wędlin, a szczególnie do wszelkich pasztetów i kiełbas nada im oryginalny smak i styl. Także  zwykła kanapka nim naznaczona zyska  jeszcze świeższy walor. „Chrzan z żurawiną” można wreszcie wykorzystać do przeróżnych smakowitych dekoracji.

„Chrzan z żurawiną” dostępny jest w opakowaniach 200 millitrowych w  sklepach na terenie całej Polski.

Mosso

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.