Chrupanierka – nowa linia panierek marki Appetita

Appetita poszerzyła ofertę o linię panierek, obejmującą trzy nowe propozycje: Chrupanierkę do mięs z pieprzem i czosnkiem, Chrupanierkę do kurczaka z płatkami migdałów oraz Chrupanierkę do ryby z koperkiem. Tajemnicą ich receptury są oryginalne dodatki, którymi zostały wzbogacone. Produkty nie zawierają glutaminianu sodu.

Appetita rozszerzyła ofertę o trzy nowe produkty: Chrupanierkę do mięs z pieprzem i czosnkiem, Chrupanierkę do kurczaka z płatkami migdałów oraz Chrupanierkę do ryby z koperkiem. To atrakcyjne rozwiązanie dla konsumentów, którzy szukają urozmaicenia swoich potraw i pomysłu na szybkie, efektowne danie.

Chrupanierka do ryby z koperkiem to prosty sposób na przygotowanie chrupiących filetów. Koperek wspaniale komponuje się z każdym rodzajem ryby, a dodany do panierki wzbogaca danie ziołową nutką i odświeżającym aromatem. Chrupanierka do mięs z dodatkiem pieprzu i czosnku jest sprawdzonym sposobem na udoskonalenie smaku wszystkich rodzajów mięs. Sprawia, że kotlety i antrykoty będą odpowiednio doprawione, kruche oraz aromatyczne. Chrupanierka do kurczaka z dodatkiem płatków migdałowych pozwoli na zaserwowanie kurczaka w nowej odsłonie.

Nowe produkty są dostępne w stojących opakowaniach typu doypack. Nowoczesny design oraz fioletowa szata graficzna wyróżniają Chrupanierki na półce i przyciągają uwagę konsumentów. Na froncie opakowań znajdują się atrakcyjne zdjęcia, przedstawiające propozycję podania potrawy, przygotowanej na bazie panierki. Natomiast z tyłu torebki umieszczono prosty przepis oraz sposób przyrządzenia dania.

Chrupanierki Appetita to sposób na przygotowanie pysznego obiadu w krótkim czasie. Wystarczy zwilżone wodą lub mlekiem mięso bądź rybę obtoczyć w Chrupanierkach Appetita. Wyważona kompozycja ziół i przypraw pozwala szybko, bez wysiłku uzyskać aromatyczne, chrupiące dania.

Produkt: Chrupanierka do ryby, Chrupanierka do mięs, Chrupanierka do kurczaka
Gramatura: 90 g
Cena: 1,80 zł

Jutrzenka Colian

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.