Limmi – 100% Naturalny sok z limonek sycylijskich

LiMMi lemonka 200 mlCzym wyróżnia się oryginalny, włoski 100% naturalny sok z sycylijskich limonek LIMMI? Niezwykłym i niepowtarzalnym smakiem, mocą i wyrazistością ale przede wszystkim tym, że został przygotowany aż z kilograma soczystych limonek wyciśniętych do buteleczki o poj. 200ml!

Niezwykła staranność przygotowania, wysoka zawartość owoców oraz najwyższa jakość limonek gwarantuje Limmi jedyny w swoim rodzaju, niezwykle bogaty, orzeźwiający i intensywny smak. Warto podkreślić, że limonki trafiające do buteleczek Limmi zbierane są tylko w okresie od stycznia do czerwca, czyli w odpowiednim czasie gwarantującym właściwą dojrzałość tych zielonych owoców. Limmi jest w 100% naturalny – w niewielkiej buteleczce zamknięty został 99,9 – procentowy sok wyciśnięty az z kilograma limonek, a pozostałe 0,1 % to aromat skórki  limonki.

Limmi z limonek idealnie nadaje się do sporządzania koktajli, drinków i innych orzeźwiających napojów. Posłużyć może także jako wykończenie potraw z ryb lub jako dodatek do sałatek owocowych i warzywnych. Doskonały jest do wypieków i deserów. Już jedna kropla limonkowego Limmi nadaje potrawie lub napojowi zupełnie inny wymiar smaku i aromatu. Praktyczna, 200 – mililitrowa buteleczka ze specjalnym mechanizmem zamykania pozwala zachować świeżość soku nawet do 12 miesięcy.

Marka: Limmi
Opakowanie: 200 ml
Cena: ok. 4,69 zł

Index Food

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie widoczny w treści komentarza.
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane.